captcha

Jūsų klausimas priimtas

Antrąjį biurą Lietuvoje atidarė „Bentley Systems“

Naujajame savo biure, kurį šį antradienį antrame pagal dydį Lietuvos mieste oficialiai atidarė pasaulinė programinės įrangos teikėja „Bentley Systems“ , siekiama įdarbinti daugiau nei pusšimtį geriausių programinės įrangos specialistų iš Kauno bei jo apylinkių.
J. Kalinsko (15min.lt) nuotr.
J. Kalinsko (15min.lt) nuotr.

Naujajame savo biure, kurį šį antradienį antrame pagal dydį Lietuvos mieste oficialiai atidarė pasaulinė programinės įrangos teikėja „Bentley Systems“ , siekiama įdarbinti daugiau nei pusšimtį geriausių programinės įrangos specialistų iš Kauno bei jo apylinkių.

Idealūs kandidatai bendrovei, kaip atidarymo iškilmėse teigė jos vyresnysis viceprezidentas Robas Whitesellas, – kompetentingi programinės įrangos profesionalai, pasižymintys stipriais analitiniais įgūdžiais ir aistra mokytis, taip pat siekiantys karjeros.

„Kompanijos, kurios plačiai dirba tarptautinėje plotmėje, žinau, yra labai racionalios. Ir jose galvojama apie žmones, kurie jau čia dirba arba dirbs ateityje. Jei būčiau jaunas specialistas, norėčiau šioje firmoje dirbti, pakeliauti po pasaulį, galbūt ateityje ir savo verslą įsteigti“, – sveikindamas investuotojus, kalbėjo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Ūkio ministras Evaldas Gustas priminė, jog „Bentley Systems“ kompanija Lietuvoje veikia jau dešimtį metų. Ji vis plečiasi, o tai parodo, kad investuotojai vis labiau pasitiki mūsų šalies verslo aplinka bei joje augančiais talentais.

„Žinau, kad kompanija rūpinasi savo ateitimi, kad bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetais, su Vilniaus licėjumi. Verslo ir mokslo bendradarbiavimas, investicijos į bendrą ateitį turi perspektyvą vystytis. Ir tai – sveikintina“, – sakė ūkio ministras.

Pasak Verslo darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus Dano Arlausko, didžiausia problema, kaip rodo jaunų žmonių apklausos, kad jiems ne taip svarbu, kuo būti, bet labiausiai svarbu, kur įsidarbinti.

„Džiaugiamės, kad yra įmonių, kuriančių gerą praktiką. Viešasis sektorius, deja, nepajėgia užtikrinti vadinamojo profesinio orientavimo geros kokybės, todėl reikėtų drauge su įmonėmis, su darbdaviais suburti bendrą platformą ir suteikti jaunimui daugiau galimybių sužinoti, pasipraktikuoti, rinktis kuo tapti, kuo būti, ką įdomaus dirbti“, – teigė D. Arlauskas.

Anot „Bentley Systems“ žmogiškųjų išteklių vadovės Rytų Europai Girėnės Ščiukaitės, šiuo metu komanda renka norinčiųjų dirbti kompanijoje paraiškas, Kaune tuo jau susidomėjo nemažai programinės įrangos specialistų.

„Mes programinės įrangos kūrimo specialistams Lietuvoje suteikiame galimybę prisidėti prie įspūdingiausių infrastruktūros objektų: pastatų, kelių, tiltų, naftos platformų, oro uostų, geležinkelių gimimo visame pasaulyje. Mūsų darbuotojams negresia monotonija darbe, o jie kasdien sprendžia neeilines technines problemas, ieško nestandartinių sprendimų.

„Bentley Systems“ kompanijai regione augant, tęsiamos reikšmingos investicijos Lietuvoje. Vilniuje darbuotojų kasmet padaugėja 15 procentų. Pas mus pasikeičia ne daugiau kaip 2 procentai dirbančiųjų, septyni iš aštuonių pirmųjų Vilniuje „Bentley“ dirbti pradėjusių žmonių dirba iki šiol. Iš viso Lietuvos sostinėje esančiame biure darbuojasi 170 specialistų“, – minėjo G. Ščiukaitė.

Po biuro Kaune atidarymo iškilmių kompanijos „Bentley Systems“ bendradarbiavimas su KTU buvo sutvirtintas sutartimi.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...