Eismas

2019.04.01 16:26

Pareigūnai paviešino latvio gaudynes Lietuvoje: vyras įtariamas sunkiu nusikaltimu ir buvo ginkluotas

LRT.lt, BNS2019.04.01 16:26

Šalies policijos pareigūnai paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotos latvio gaudynės Lietuvoje.

Primename, kad šeštadienį šalia Aukštadvario Lietuvos policija sučiupo ginkluotą vyrą, kuris Latvijoje įtariamas žmogžudyste.

Policijos atstovo Ramūno Matonio teigimu, buvo gautas pranešimas, kad Latvijos Interpolo nacionalinio skyriaus ieškomas įtariamasis gali būti įvažiavęs į Lietuvą. Pareigūnai iškart pradėjo paiešką.

Netrukus pareigūnai nustatė, kad žmogžudyste įtariamas latvis yra netoli Trakų. Įtariamasis važiavo vogtu automobiliu „Volkswagen Passat“.

„Policijos patrulis jį pastebėjo už Trakų važiuojantį link Aukštadvario ir pradėjo jį persekioti, tačiau įtariamasis nepakluso reikalavimams sustoti ir padidinęs greitį bėgo nuo policijos pareigūnų“, – teigė R. Matonis.

Anot jo, nuo policijos pasprukti bandęs latvis už Aukštadvario sustojo, išlipo iš automobilio ir pasileido bėgti per laukus, tačiau netrukus jį sulaikė Alytaus policijos pareigūnai.

Žmogžudyste įtariamas latvis nugabentas į Vilniaus areštinę. Nustatyta, kad su savimi jis turėjo kovinį ginklą, tačiau išlipęs iš automobilio, jį paliko.

Pasak R. Matonio, įtariamasis bus perduotas Latvijos teisėsaugai, tačiau turės atsakyti ir už nusikalstamas veikas, kurias padarė Lietuvoje – ginklo pervežimą per sieną, nepaklusimą pareigūnų reikalavimams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt