Eismas

2019.03.24 12:43

Neįtikėtina sėkmė: visi 125 planuojami pagaminti „Koenigsegg Jesko“ jau parduoti

LRT.lt2019.03.24 12:43

Švedijos superautomobilių gamintojas „Koenigsegg“ patvirtino, kad norintys įsigyti naujausią jų modelį „Jesko“ jau pavėlavo – užsakyti visi 125 dar planuojami pagaminti automobiliai.

Pasibaigus šių metų tarptautinei Ženevos automobilių parodai, „Koenigsegg“ įmonės įkūrėjas Christianas von Koenigseggas atskleidė, kad 83 naujieji „Jesko“ buvo užsakyti dar prieš pasaulinę modelio premjerą, kuri ir įvyko Ženevoje.

Likę 42 automobiliai buvo parduoti per pirmas penkias parodos Ženevoje dienas. Taigi, visi 125 planuojami pagaminti automobiliai teoriškai jau turi savo šeimininkus.

„Naujasis „Koenigsegg Jesko“ savo gamybos apimtimis yra didžiausias mūsų planuojamas projektas. Tai, kad visi automobiliai jau parduoti, yra nuolankus liudijimas to, kokia puiki komanda dirba „Koenigsegg“ įmonėje“, – sake C. von Koenigseggas.

Visgi pirkėjai savo automobilius pamatys dar negreitai. „Koenigsegg“ skelbia, kad „Jesko“ gamyba bus pradėta tik 2020-ųjų pabaigoje ir per savaitę planuojama pagaminti tik vieną automobilį. Taigi, jei gamybos tempai nepagreitės, visi „Jesko“ bus pagaminti per du su pusę metų.

Automobilį užsisakę pirkėjai galės rinktis vieną iš dviejų „Jesko“ konfiguracijų. Tiems, kurių tikslas maksimalus greitis, „Koenigsegg“ paruoš „Jesko“, galintį pasiekti 482 km/val. greitį.

O norintiems šiuo automobiliu efektyviai naudotis lenktynių trasoje, bus sumontuotas milžiniškas galinis oro aptakas, užtikrinantis didelę prispaudžiamąją jėgą. Beje, toks modelis buvo pristatytas ir Ženevos automobilių parodoje.

Pagal „Carscoops.com“ parengė Vytenis Kudarauskas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.