Naujienų srautas

Eismas2019.02.20 16:27

Kauno policijos vykdyto reido metu pričiuptas nelbaivus vairuotojas

LRT.lt 2019.02.20 16:27

Trečiadienį, vasario 20 dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai vykdė policinę priemonę, kurios metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ankstyvą rytą į darbą keliaujantiems bei vidurdienį Kauno mieste sustabdytiems vairuotojams teko pasitikrinti blaivumą. Iš viso blaivumas patikrintas net 270 transporto priemonių vairuotojų.

Priemonės metu užfiksuoti penki kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Nustatyti du vairuotojai, kurie kelyje elgėsi neatsakingai ir važiavo automobiliu nesegėdami saugos diržo. 

Dar vienas vairuotojas, nepateikė policijos pareigūnams automobilio draudimo dokumentų, o patikrinus duomenis, paaiškėjo, jog automobilis nėra draustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. 

Vidurdienį sustabdytam automobilio vairuotojui alkoholio matuokliu buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,68 prom. Vyrui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. 

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d. gresia bauda iki 450 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki vienų metų šešių mėnesių. 

Taip pat nustatytas vienas vartojęs alkoholio vairuotojas, tačiau neviršijęs leistinos alkoholio normos – 0,06 prom.

„Gi trečiadienio rytas, tikrai jokio alkoholio negėriau. Va, dukrą į darželį vežiau“, – paklausta, ar vartojo šiandien alkoholį, tikino „Audi“ vairuotoja Kristina, rodydama pareigūnams į vaikišką kėdutę ant galinės automobilio sėdynės.

Kol pareigūnai tikrino moters dokumentus, ji pasiteiravo, ar jau daug neblaivių nustatyta ir patikino, jog tokios priemonės reikalingos: „Kasdien turėtumėt tikrint, kad neblaivūs išvis į gatves nevažiuotų.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi