Eismas

2019.02.15 16:29

Sunkiasvorė ugniagesių technika įstrigo pusnyse: iki degančios sodybos skubėjo pėsčiomis

LRT.lt2019.02.15 16:29

Permainingi orai ir pažliugę keliai vos nepridarė itin tragiškų pasekmių vienai Molėtų rajono gyvenančiai moteriai, kurios namuose kilo gaisras.  

Į įvykį buvo išsiųsta sunkiasvorė ugniagesių technika, kuri tiesiog įstrigo klampiame sniego ir purvo mišiniu padengtame kelyje.

Kaip socialinėje erdvėje rašo patys ugniagesiai, dalį kelio jie buvo priversti įveikti pėsčiomis ir padėti nelaimės ištiktai moteriai.

Ugniagesiai įstrigo pusnyje/Ugniagesių nuotr.

„Dalį kelio iki sodybos teko įveikti pėsčiomis, nes privažiuoti nebuvo galimybės. Tiesa, ir galinga, ir sunkiai pravažiuojamas vietas galinti įveikti ugniagesių technika klimpsta“, – savo istorija pasidalino ugniagesiai.

Anot jų, tragedijos išvengta tik per plauką, nes atskubėję iki liepsnojančio namo pėsčiomis, jie iš patalpų išvedė sodybos šeimininkę, kuri buvo perduota medikams.

Gaisras Molėtų rajone/Ugniagesių nuotr.

„Truko kelių minučių ir viskas galėjo baigtis labai liūdnai. Ugniagesiai prašo pačių gyventojų, seniūnijos atstovų atkreipti dėmesį į kaimo kelių priežiūrą“, – savo pastebėjimais ir patarimais dalinosi ugniagesiai, kuriems kiekviena minutė vykstant į iškvietimus yra itin brangi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.