Naujienų srautas

Eismas2019.02.07 09:03

Kauniečiai nesupranta, kodėl viduryje judrios gatvės jiems palikta kliūtis?

„Kam pradėti darbus vidury kelio, apsitverti ir palikti, jei iš karto žinai, kad negalėsi užbaigti?“, – stebisi į 15min redakciją besikreipęs kaunietis Robertas. Pasak jo, Savanorių pr., P. Lukšio ir Kovo 11-osios g. sankryžoje pernai iškilusios apsauginės tvoros varo į neviltį vairuotojus. Aptvėrė, o darbų nevykdo. „Kauno autobusų“ įmonės atstovas patikino, kad ruošiamasi spręsti šią problemą. 

Kaunietis Robertas nurodė, kad baigiantis 2018-iesiems, imtasi kažkokių darbų sankryžoje prie prekybos centro „Savas“. Salelėje, skiriančioje skirtingų krypčių eismo juostas, staiga išdygo stulpus juosianti tvora, kuri „užgrobė“ ir dalį vienos juostos. 

„Piko valandomis šioje vietoje – spūstys. Kyla avarinės situacijos, kai vairuotojai, pamatę priekyje kliūtį, staiga bando „persimesti“ į kitą eismo juostą.

Kodėl jie pradėjo darbus, jei žinojo, kad negalės užbaigti? Nuo gruodžio mėnesio nieko ten nevyksta. Laukia gal Joninių, kels ant stulpų vainikus? Užmiršo? Matyt, viena firmelė užsiplėšė per daug, negali užbaigti“, – 15min problemą perteikė Robertas. 

Pasak jo, ir šoninius šviesoforus darbininkai stengiasi visuomet reguliuoti piko metu. 

„Kodėl būtent tuo metu, kai mašinų srautas didžiulis? Gal nori pasirodyti, kad dirba? Kad kuo daugiau žmonių pamatytų tą jų darbą?“, – ironizavo kaunietis. 

Kauno apskrities policijos duomenimis, šioje sankryžoje nuo 2018 m. gruodžio 1 d. fiksuotas vos vienas eismo įvykis. Gruodžio 21 d. 14.29 val. susidūrė du „Volkswagen“ automobiliai. Vairuotojai buvo blaivūs, niekas nenukentėjo. Užpildytos eismo įvykio deklaracijos. 

„Gal buvo ir daugiau tų eismo įvykių, bet policijai apie juos nepranešta. Daugiau avarijų vyksta pačioje „Savo“ automobilių stovėjimo aikštelėje. Gal kokie 7 fiksuoti.

Tai kas bumbtelėjo į ką, tai durelėmis kliudė kitą transporto priemonę. Problemiškesnė yra Partizanų ir Kovo 11-osios gatvių sankryža“, – patikino Kauno apskrities policijos atstovė spaudai Justina Kazragytė. 

Kaip 15min paaiškino Saulius Alekna, „Kauno autobusų“ įmonės troleibusų parko vadovas, artimiausiomis dienomis šioje sankryžoje (Savanorių pr., P. Lukšio ir Kovo 11-osios gatvių) turėtų būti atlikti senojo šviesoforo demontavimo ir naujojo prijungimo, gatvės šviestuvų perkėlimo darbai.

„Nepavykus nustatyti čia įrengtų vaizdo kamerų savininko, jos irgi bus atjungtos. Atlikus šiuos darbus, bendrovė „Kauno autobusai“ galės demontuoti visus senus troleibusų kontaktinio tinklo stulpus.

Juos demontavus, nebeliks salelių, ribojančių ir trukdančių eismui. Darbus tikimasi atlikti per 10-15 dienų“, – kad vairuotojų kantrybė bus tikrinama jau neilgai, pažadėjo S. Alekna.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi