Naujienų srautas

Eismas2019.01.28 16:01

Vasarį į sostinės galerijas ir muziejus nemokamai veš specialūs autobusai

BNS 2019.01.28 16:01

Visą vasarį penktadieniais ir savaitgaliais į sostinės galerijas ir muziejus nemokamai veš specialūs autobusai.

Savivaldybė skelbia, kad specialiu maršrutu vyksiantys autobusai leis aplankyti 17 Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų.

Šiuo maršrutu miestiečiai nemokamai važiuoti kviečiami vasario 1–3, 8–10, 15–17 ir 22–24 dienomis.

Važiuojant specialiai akcijai „SU-MENĖK“ parengtu maršrutu bus galima apsilankyti galerijoje „The Rooster Gallery“, Nacionalinėje dailės galerijoje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Vilniaus dailės akademijos parodų salėje „Titanikas“, Literatų gatvėje, projektų erdvėje „Editorial“, Užupio meno inkubatoriuje, Jono Meko vizualinių menų centre, Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“. Taip pat lankytojai bus priimami Šiuolaikinio meno centre, Galerijoje „Open Gallery“, Samuelio Bako ir MO muziejuose, „Meno nišoje“, galerijose „Vartai“, Pamėnkalnio g. ir „(AV17) Gallery“.

Daugelyje akcijoje dalyvaujančių galerijų ir muziejų bus paruoštos specialios programos – parodas bus galima apžiūrėti kartu su menininkais, kuratoriais ar gidais, taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės, bus rodomi kino filmai.

Specialiai paženklinti autobusai numatytomis datomis „SU-MENĖK“ maršrutu kursuos nuo 11 iki 19 val. penktadieniais, šeštadieniais ir nuo 11 iki 17 val. sekmadieniais. Autobusai kursuos kas 40 min., o įlipti bei išlipti bus galima bet kurioje maršruto stotelėje. Kiekvienoje iš stotelių bus galima rasti maršruto „SU-MENĖK“ tvarkaraščius, jie taip pat skelbiami tinklalapyje stops.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi