Naujienų srautas

Eismas2019.01.18 20:32

„Volkswagen“ svarsto plėsti paskatų taikymą dyzelinių automobilių vairuotojams

ELTA 2019.01.18 20:32

Vokietijos autopramonės milžinas „Volkswagen“ svarsto išplėsti paskatų programą, pagal kurią senų dyzelinių automobilių vairuotojai gali iškeisti seną automobilį į nuolaidą naujam. Pasak bendrovės atstovo, „Volkswagen“ svarsto paskatas taikyti ne tik 15 labiausiai užterštų miestų, bet ir visoje šalyje.

Kaip skelbia „Reuters“, norėdami atšaukti dyzelinių automobilių miestų centruose draudimus, automobilių gamintojai pradėjo siūlyti vairuotojams paskatas, padėsiančias atsisakyti senų automobilių ir pasirinkti naujesnius, mažiau aplinką teršiančius modelius.

„Volkswagen“ atstovo teigimu, valdyba svarsto galimybę paskatų sistemą taikyti ne tik didžiųjų miestų, bet ir regionų vairuotojams.

„Volkswagen“ spalį pranešė suteiksianti vairuotojams nuolaidas naujiems automobiliams mainais į senus dyzelinius automobilius. Kol kas ši paskatų sistema yra taikoma tik 15 labiausiai užterštų Vokietijos miestų.

Vokietijos dienraščio „Bild“ duomenimis, „Volkswagen“ svarsto suteikti 9 tūkst. eurų siekiančias nuolaidas už kiekvieną seną dyzelinį automobilį.

Vokietijos automobilių gamintojai anksčiau jau buvo sutarę išleisti po 3 tūkst. eurų vieno automobilio varikliui modernizuoti, tačiau aplinkosaugininkai tikina, kad to nepakanka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi