Eismas

2019.01.05 11:17

Per avarijją Šakių rajone žuvo sutuoktinių pora – moteris tarnavo savanorių pajėgose

BNS, DELFI.lt 2019.01.05 11:17

Vėlų penktadienio vakarą Policijos departamentas pranešė apie tragediją Šakių rajone.

Maždaug 22.50 val. policijai pranešta apie tragišką avariją Šakių r. Gerdžių kaime. Slidžiame kelyje kaktomuša susidūrė automobiliai „Saab“ ir „VW Golf“.

Avarijai žuvo du žmonės, kiti buvo sužeisti. Žuvusieji buvo sutuoktiniai, sužeistieji – taip pat vienos šeimos nariai.

Policija aiškinasi nelaimės aplinkybes.

Kaip BNS pranešė gelbėtojai, labiausiai nukentėjo važiavusieji „VW Golf“ automobiliu. Buvo prispausti trys šio automobilio keleiviai. Juos išvadavus paaiškėjo, kad nepilnametė sužalota, o 1985–1988 metais gimę moteris ir vyras mirę.

Anot Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departmento, žuvusi moteris D. Š. tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgose. Karės artimieji apie nelaimę informuoti.

Visi keturi „Saab“ keleiviai (du vyrai ir dvi moterys) sužaloti. Moteris gimusi 1971 metais, vyras – 1970-ųjų, dukra penkiolikmetė ir sūnus 20-metis

Jie išvežti į gydymo įstaigą.

Kaip BNS sakė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Daiva Klimavičienė pranešė, kad žuvę žmonės buvo sutuoktiniai.

Pagal pirminę informaciją, „VW Golf“ vairavo 33 metų moteris.

Pasak D. Klimavičienės, kaip sužalota tuo pačiu automobiliu vykusi 15-metė susijusi su žuvusiaisiais, aiškinamasi. Ji išgabenta į Kauno klinikas.

„Saab“ taip pat vyko šeima, visi jos nariai sužaloti sunkiai. Tik mergaitė lengviau.

Pareigūnai sako, kad avarija įvykusi dėl slidaus kelio.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.