Naujienų srautas

Eismas2019.01.02 23:44

Kelyje „Via Baltica“ prieš eismą išvažiavęs vilkikas kaktomuša rėžėsi į „Citroen“

15min.lt 2019.01.02 23:44

Trečiadienio vakarą Panevėžio rajone, kelyje „Via Baltica“ įvyko avarija. Jos metu nukentėjo vienas žmogus. 

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl „Volvo“ vilkiką vairavusio lenko kaltės. Panevėžio link krovinį gabenęs vairuotojas užvažiavo ant skiriamosios saugumo salelės, išvažiavo prieš eismą ir kaktomuša rėžėsi į Kauno link judėjusį „Citroen“.

Visiškai suknežinęs priekinę lengvojo automobilio dalį vilkikas jį nustūmė į priešpriešinio eismo juostą, o pats nuvirto į griovį.

Pirmieji žmonėms į pagalbą suskubo kiti tuo keliu važiavę vairuotojai. Jie iškvietė specialiąsias tarnybas. Į avarijos vietą buvo išsiųsti gelbėtojai, medikai ir policijos pareigūnai.

Nors iš pažiūros „Citroen“ atrodo kraupiai, tačiau automobilį vairavęs vyras rimtesnių sužalojimų išvengė. Didžiausias smūgis kliuvo į keleivio pusės priekinį kampą. Šįkart ten niekas nesėdėjo.

Įvykio vietoje apžiūrėję „Citroen“ vairuotoją medikai jį visgi nusprendė vežti į ligoninę išsamesnei apžiūrai. Vilkiką vairavęs lenkas nenukentėjo.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Įvykio aplinkybes tiria Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnyba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi