Naujienų srautas

Eismas2019.01.01 16:40

Marijampolėje avariją, per kurią žuvo trys žmonės, galimai sukėlė karys

LRT.lt 2019.01.01 16:40

Sausio 1-osios naktį, 3.06 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Marijampolėje, Šermukšnių g. 3, automobilyje prispausti penki žmonės.

Kaip DELFI informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus budėtojas, susidūrė du automobiliai „Audi A4“ ir „VW Golf“, pastarasis, atvykus gelbėtojams, buvo griovyje.

Automobilyje „VW Golf“ buvo prispausti penki žmonės: du suaugusieji ir trys vaikai. Automobilį vairavęs vyras ir moteris buvo žuvę. Gelbėtojų žiniomis, du berniukai buvo be sąmonės. Mergina (manoma, nepilnametė) buvo sąmoninga.

Pirminiais duomenimis, automobiliu važiavo vienos šeimos nariai.

Papildyta. Mirė ir vienas iš berniukų. Policijos departamento duomenimis, žuvo „VW Golf“ vairuotojas (gim. 1978 m.), vaikinas (gim. 2002 m.) ir moteris, kurios asmenybė nustatinėjama.

Į ligoninę atvežti du „VW Golf“ keleiviai: berniukas (gim. 2007 m.) ir mergina (gim. 2002 m.). Automobilio „Audi A4“ vairuotojas (gim. 1990 m.) iš avarijos vietos buvo pabėgęs, bet vėliau buvo surastas laukuose ir dėl sužalojimų nuvežtas į ligoninę.

Kaip skelbia KAM, eismo įvykį galimai sukėlęs asmuo yra Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione (Marijampolė) tarnaujantis profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis, tarnybą pradėjęs 2016 m. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi