Eismas

2018.12.27 09:11

Neįprastas reitingas: geriausi vairuotojai pagal Zodiako ženklą

lrytas.lt2018.12.27 09:11

Ar kada nors svarstėte, kaip jūsų zodiako ženklas susijęs su vairavimo įgūdžiais? Statistika kartu su astrologija ne visuomet yra pats patikimiausias informacijos šaltinis, tačiau visuomet smalsu patikrinti save ir tuos, kuriuos pažįstate. Šį kartą pateikiame jums geriausius vairuotojus pagal zodiako ženklą. 

Neįprastą reitingą pagal 160 tūkst. eismo įvykių pranešimų duomenis sudarė Australijos kompanija „Suncorp Metway“. Jos atstovai apibendrino surinktą informaciją ir išskyrė labiausiai pastebimas tendencijas. 

Pagal australų surinktus duomenis, šie zodiako ženklai – patys geriausi vairuotojai: 

1. Ožiaragis

Kantrūs ir atsargūs Ožiaragiai yra patys geriausi vairuotojai.  Tokioms australų kompanijos išvadoms pritaria ir astrologai, kurie sako kad tai – joks siurprizas. Žmonės su šiuo Zodiako ženklu viską atlieka saugiausiai visose gyvenimo srityse.

Ožiaragiai yra itin atsakingi ir kantrūs, todėl sėdėdami šalia jų keleivio sėdynėje visuomet jausitės ramiai bei užtikrintai. Gerus vairavimo įgūdžius užtikrina jų požiūris, kad kiekvienas veiksmas pirmiausia turėtų atnešti naudą, o tik po to – malonumą.

Šie žmonės viską kruopščiai suplanuoja, todėl visuomet žino, kada reikia išvažiuoti norint laiku pasiekti kelionės tikslą, kokį atstumą reikės įveikti ir kur bus galima pastatyti automobilį.

Ožiaragiai yra saugaus vairavimo šalininkai, todėl visuomet išlieka disciplinuoti ir atsakingi.

Jie nėra iš tų žmonių, kurie pamirštų, kada baigsis techninės apžiūros galiojimas. Taip pat niekada nevažinėtų su beveik tuščiu degalų baku arba plikomis padangomis.  

2. Skorpionas

Skorpionai saugiai vairuoja todėl, kad artimai įsitraukia į kitų gyvenimus. Jie jaučia kitų žmonių skleidžiamą energiją, nepriklausomai nuo to, koks atstumas juos skiria. Nustebinti tokį žmogų netikėtai prisėlinant jam už nugaros – sunkiai įmanoma.

Skorpionai taip pat gali pajusti, kad kitas asmuo praėjusią naktį barėsi su antrąja puse, svarsto apie tai galimybę paimti kyšį ar užmegzti romaną su geriausio draugo sutuoktiniu.

Jausmas, kad jie kitus kiaurai permato nėra tik iliuzija – jie tai tikrai gali. Skorpionai instinktyviai pajus, kada verta pasitraukti iš kelio nuo greitį viršijančiam neblaiviam vairuotojai arba piktai namų šeimininkei, kuri ant galinės sėdynės veža vaikus ir tuo pat metu kalba telefonu su vyru.

Šie du ženklai ypač išsiskiria puikiais vairavimo sugebėjimais, bet ir 3-6 vietas užėmusių ženklų atstovai gali didžiuotis esą geri vairuotojai. 

3. Šaulys

Šauliams išlikti saugiems kelyje padeda emociniu triukšmu neužterštas mąstymas. Dažnai tai vadinama tiesiog intuicija.

Šie žmonės sklandžiai įsilieja į aplinką pagal laiko tėkmę, o dėl sugebėjimo tinkamu metu būti reikiamoje vietoje Šaulys laikomas sėkmės zodiako ženklu. 

Tokie vairuotojai mintyse nuolatos nagrinėja juos supančio eismo srauto struktūros pokyčius ir įvertina atstumu tarp skirtingų transporto priemonių. Jiems būtų sudėtinga nevairuoti, nes jie yra vietoje nenustygstantys amžini keliautojai.  

4. Svarstyklės

Kaip ir kitose gyvenimo srityse, prie vairo jie yra itin mandagūs, o svarbiausia – sugeba išlikti ramūs net pačiose netikėčiausiose situacijose. Šie du bruožai leidžia išvengti smulkių incidentų sausakimšose miestų gatvėse.

Svarstyklės taip pat yra įžvalgios ir supranta, kad vairavimas suteikia papildomas galimybes. Ieškodami pagalbos ar bandydami suvilioti priešingos lyties atstovą ši žmonės puikiai sugeba išnaudoti savo žavesį. 

5. Liūtas

Liūtams svarbi aplinkinių nuomonė, todėl jie linkę rinktis prašmatnius ir stilingus automobilius. Itin dažnai svajoja apie „Rolls-Royce“ arba bent jau „Jaguar“.

Automobilis gali būti ir kuklesnis, tačiau šie žmonės verčiau vaikščios pėsčiomis negu vairuos seną apgriuvusį laužą. Užtikrintą elgesį prie vairo lemia didelis pasitikėjimas savimi.

Galima pastebėti, kaip jie viena ranka demonstratyviai laikančio vairą, o kitą tuo metu laiko iškišę pro langą. Tačiau nereikia nerimauti dėl Liūtų elgesio – jie labai vertina savo gyvybę ir gerbia taisykles. 

Visgi kartais gali būti šiek tiek arogantiški ir užsispyrę, o ypatingai, jei juos kas nors drįsta juo aplenkti.  

6. Avinas

Avinams labai patinka valdyti automobilį. Jie mėgaujasi dinamišku vairavimu ir yra iš tų, kurie kitus staigiais startuoja nuo sankryžų kitu palikdami toli už savęs.

Šie žmonės greitai reaguoja į aplinką ir gali pasigirti gerais refleksais, todėl užmiestyje taip pat nevengia pasitaikius mažiausiai progai lenkti lėtesnių vairuotojų.

Jiems nelabai patinka lėtai judantys eismo dalyviai, kurių adresu keleiviai gali išgirsti ir necenzūrinių žodžių. Avinai yra linkę auklėti niekur neskubančius vairuotojus, o tam neretai naudoja ir garsinį signalą. Jie vieninteliai sugeba sugadinti šią automobilio dalį.

Šie vairuotojai rečiau patektų į eismo įvykius, jeigu mažiau karščiuotųsi ir neviršytų greičio. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt