Eismas

2018.12.18 09:08

Perspėja dėl itin sudėtingų eismo sąlygų: blogiausia padėtis Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse

LRT RADIJAS, LRT.lt2018.12.18 09:08

Dalyje šalies dėl buvusio ar tebesitęsiančio sniego ir vietomis susiformavusio plikledžio yra sudėtingos eismo sąlygos. Eismo informacijos centro specialistas Tomas Minkovskis LRT RADIJUI teigia, kad sudėtingiausios eismo sąlygos yra Vilniuje, Utenos, Panevėžio apskrityse.

„Nes čia dėl naktį buvusios ir vis dar besitęsiančio snygio keliai yra padengti sniego sluoksniu, yra slidūs. Sniego sluoksnis vietomis siekia 10–15 centimetrų. O štai vakarų Lietuvoje ant kelių susiformavo plikledis, ten keliai yra labai slidūs.

Likusioje šalies dalyje keliai tiesiog šlapi, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Vairuotojai turėtų būti atidūs, pasirinkti esamai kelio būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti. Tai ypač aktualu rytų, šiaurės rytų, vakarinės šalies dalies gyventojams“, – LRT RADIJUI sako T. Minkovskis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną bus debesuota, kai kur su nedideliais pragiedruliais. Kai kur truputį pasnigs. Kai kur išliks plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 2–7 metrų per sekundę. Aukščiausia temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt