Eismas

2018.12.17 19:04

Sniegas sukaustė Vilnių – miestas dūsta spūstyse, pasipylė eismo įvykiai

DELFI.lt2018.12.17 19:04

Kone visą parą besitęsiantis snygis vairuotojams tapo rimtu išbandymu. Spūstys miesto gatvėse pradėjo formuotis kone valanda anksčiau nei įprasta, o socialiniai tinklai mirgėjo pranešimus apie eismo įvykius įvairiausiose miesto vietose.

Vilniaus miesto vairuotojų informacijos sistemos duomenimis, kiek po 17 val. sostinėje buvo užfiksuota bent 10 techninių eismo įvykių ir kone dukart tiek spūsčių.

Važiuojantiems į namus siūloma vengti pagrindinių miesto gatvių. Eismas nejuda Ozo, Kareivių gatvėje, taip pat – vos per vos slenkama Kalvarijų gatvėje.

Eismas stoja ir Laisvės prospekte, spūstys užkimšo ir Konstitucijos prospektą, taip pat centro link kemšasi ir Ukmergės gatvė.

Itin lėtai automobiliai juda Tūkstantmečio gatve, sustoję automobiliai Eišiškių plente, Savanorių prospekte centro link. Sustojęs eismas ir Švitrigailos, Naugarduko gatvėse, iš vietos vos juda kone visos centrinės Vilniaus gatvės.

Nemažai sumaišties gatvėse sukėlė ir techniniai teismo įvykiai, kurių dalis – ne tik greta pagrindinių miesto gatvių ar jose, bet ir arti didžiųjų prekybos centrų, kuriuose šiuo metu juntamas gerokai išaugęs lankytojų srautas. Feisbuko vartotojai pranešė apie dėl eismo įvykio vos pravažiuojama Rygos gatvę, baiminantis sprogimo ribojamas eismas Titnago gatvėje ir t.t.

Norintiems greičiau pasiekti namus patariama rinktis mažesnes, aplinkines gatves. Visgi nuošaliomis gatvėmis pasirinkę važiuoti vairuotojai turėtų prisiminti, kad šiose eismo sąlygos gali būti prastesnės nei centrinėse arterijose, todėl vairuoti reikėtų itin atsargiai, vengti staigių judesių ir palikti didesnį atstumą iki priešais esančių automobilių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.