Eismas

2018.12.08 09:54

Dėl avarijos pasienyje su Lenkija naktį susidariusios eilės išnyko

BNS2018.12.08 09:54

Lietuvos ir Lenkijos pasienyje dėl avarijos buvo susidaręs didelis transporto kamštis, bet šeštadienio rytą eilės išnyko, pranešė pasieniečiai.

Kalvarijos pasienio punkte eilės susidarė, kai Lenkijoje, Šlipkiškėse, už šešių kilometrų nuo sienos, penktadienio vakarą vilkikas susidūrė su mikroautobusu. Per avariją žuvo mikroautobuso vairuotojas.

Lenkijos pareigūnams uždarius eismą, eilės pasiekė 15 kilometrų, vėliau jos kiek sutrumpėjo. Eismas pilnai atnaujintas aštuntą valandą ryto ir netrukus eilės išnyko.

„Tiriant šį įvykį buvo uždarytas eismas į abi puses. Naktį kolona buvo iki penkiolikos kilometrų“, – BNS devintą valandą ryto sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrus Mišutis.

„Nuo aštuntos valandos ryto juda pilnu tempu. Šiuo metu eilės nebėra, automobiliai važiuoja netrukdomi“, – pridūrė jis.

Pasak jo, naktį pasieniečiai ir policija lengvuosius automobilius nukreipinėjo aplinkiniais keliais, bet vilkikai įstrigo ilgesniam laikui.

Lenkija nuo lapkričio 22 iki gruodžio 16 dienos yra atnaujinusi pasienio tikrinimus dėl Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijos Katovicuose.

Anot G. Mišučio, šie tikrinimai judėjimo iš esmės nestabdo, nes visos transporto priemonės nėra tikrinamos.

„Jie tikrina pasirinktinai, ir tikrinamus automobilius nukreipia į aikštelę šalutiniame kelyje“, – sakė pasieniečių atstovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.