Eismas

2018.12.07 14:25

Keturi vairuotojai Kaune nustebo išvydę alkoholio matuoklio parodymus

LRT.lt2018.12.07 14:25

Ankstyvą ketvirtadienio ir penktadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių  policijos valdybos pareigūnai Kauno mieste ir rajone vykdė policines priemones, kurių metu su pareigūnais pabendravo daugiau nei pusė tūkstančio vairuotojų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Didžiausias pareigūnų dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų daromiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti ir užkardyti.

Priemonės metu  iš viso nustatyta net 14 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Keturi vairuotojai pasitikrinę blaivumą, atrodė nustebę, jog alkoholio matuoklis parodė ne nulius. 

Vairuotojams nustatyti lengvo girtumo atvejai – 0,50 prom., 0,55 prom., 1,16 prom. ir 0,46 prom. Jiems dėl vairavimo būnant neblaiviems surašyti administracinių nusižengimų protokolai. 

Vienas vairuotojas primiršo kelių eismo taisykles ir bandė kirsti sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui. 

Dar trys vairuotojai važiavo automobiliu naudodamiesi mobiliojo ryšio telefonais be laisvų rankų įrangos.

Keturi vairuotojai nesaugodami savo sveikatos ar net gyvybės važiavo automobiliu nesegėdami saugos diržų, kurie pagal KET yra privalomi. 

Užfiksuoti dar du kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai.  

Pareigūnai primena, jog tokios ir panašios policinės priemonės bus intensyviai vykdomos ir toliau, ragina kelyje elgtis atsakingai ir atsargiai. Skubėti kelyje neverta – kiekvienas norime saugiai pasiekti savo kelionės tikslą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.