Eismas

2018.12.07 17:01

Dėl gausaus sniego Vilniuje pasipylė avarijos, formuojasi spūstys, vėluoja viešasis transportas

LRT.lt, DELFI.lt2018.12.07 17:01

Iškritęs sniegas sukėlė nepatogumų ne tik Kauno apskrityje – penktadienį fiksuojamos avarijos ir sostinėje.

Kaip rašo portalas „Delfi“, Eismo stebėjimo sistemos „Šviesoforai.lt“ skelbiamoje informacijoje pranešama apie 18 eismo įvykių, dar daugiau tokių, kurių dalyviai eismo įvykio deklaracijas užsipildė savarankiškai ir policijos pareigūnų nekvietė.

Dėl eismo įvykių pamažu formuojasi spūstys pagrindinėse miesto gatvėse. Eismas sulėtėjęs Geležinio Vilko, Kareivių gatvėse, Savanorių prospekte, Tūkstantmečio gatvėje.

Dėl sudėtingų oro sąlygų ir intensyvaus snygio mieste formuojasi spūstys, taip pat fiksuojami viešojo transporto vėlavimai, kai kur – iki 40 minučių.

SI „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad labiausiai apsunkintas eismas Pylimo g. link Žaliojo tilto, Kalvarijų g. link Kareivių g., Savanorių pr. link Gerosios Vilties žiedo, Antakalnio gatvėje.

Keliones mieste rekomenduojama planuoti su laiko atsarga, taip pat vairuotojai skatinami neskubėti, būti atidžiais ir budriais kelyje.

„Grinda“ pranešime informavo, kad kelių valymo ir barstymo technika į sostinės gatves išvažiavo jau apie 5 val. ryto. Prevenciškai sostinės gatvės buvo barstomos, kad ant jų nesusidarytų sniego sluoksnis. Šiuo metu, snygiui įsismarkavus, gatvėse dirba visi 48 bendrovės smėlio ir barstytuvai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Sniegas valomas verstuvais ir barstomas druskomis, situaciją koordinuojame su kitomis dispečerinėmis tarnybomis. Dabar gatvės padengtos nedideliu tirpstančio sniego sluoksniu, tačiau vietomis gali susidaryti slidžių ruožų. 

Darysime viską, kad po darbo dienos pabaigos grįžtantys vilniečiai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Raginame vairuotojus būti atsargius ir tokiomis žiemiškomis sąlygomis rinktis saugų greitį“, – sako UAB „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis. 

Sniego valytuvą darbą galite stebėti čia. Apie sudėtingesnes atkarpas prašoma informuoti tel. 1355.

Kauno policija pranešė, kad šiandien iki vidurdienio Kauno apskrityje užfiksuoti net 22 eismo įvykiai, į keturis buvo iškviesti medikai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt