Naujienų srautas

Eismas2018.12.05 16:15

Vienoje avaringiausių Kauno sankryžų pareigūnai fiksavo KET pažeidėjus

LRT.lt 2018.12.05 16:15

Per šiuos metus Savanorių ir Taikos prospektų sankryžoje įvyko penki eismo įvykiai, trys iš jų įvyko per pastaruosius keletą mėnesių, kurių metu buvo sužeisti žmonės. Trečiadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai šioje sankryžoje vykdė policinę priemonę, skirtą vairuotojų daromų Kelių eismo taisyklių pažeidimų nustatymui ir užkardymui. Didžiausias dėmesys skirtas vairuotojams, įvažiuojantiems į sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui.

Per šiuos metus skaudžiai pasibaigusiuose eismo įvykiuose buvo sužeisti 5 eismo dalyviai. Vakar, gruodžio 4 d., apie 13.10 val. šioje sankryžoje susidūrė net 4 transporto priemonės, „VW Sharan“, „Nissan“, „Audi A3“ ir „Audi A8“ automobiliai.

Lapkričio 13 d. šioje sankirtoje, susidūrė dvi transporto priemonės, „Toyota“ ir „VW Golf“ automobiliai. 

Dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatyti abiejų automobilių vairuotojai. Lygiai po 10 dienų, toje pačioje sankryžoje ryte, apie apie 9.16 val. susidūrė du automobiliai: „Škoda“ ir „Nissan“. Į gydymo įstaigą pristatytas „Škoda“ automobilyje vežtas kūdikis. 

Dėl eismo įvykio metu patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „Audi A8“ vairuotojas.

Šiandieninės priemonės metu užfiksuoti 7 pažeidėjai, kurie įvažiavo į sankryžą degant jau draudžiamam šviesoforo signalui. Visiems vairuotojams surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnį.

„Jeigu vairuotojai nepakeis savo vairavo manierų, požiūrio į vairavimo kultūrą, skaudžių eismo įvykių keliuose nesumažės.

Vairuotojai turi būti labiau atsakingi, vairuojant susikaupti ir laikytis visų Kelių eismo taisyklių, pagal esamas sąlygas pasirinkti ne maksimalų, o saugų greitį.

Visuomet privalu atkreipti dėmėsį į šviesoforo signalus ir nerizikuoti savo ar kitų asmenų saugumu, bandant kirsti sankryžą, įvažiuojant į ją esant draudžiamam šviesoforo signalui“, – po priemonės kalbėjo Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos viršininkas Ramūnas Kemzūra. 

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena vairuotojams, kad tokias ir panašias policines priemones aktyviai vykdys ir toliau, ragina kelyje elgtis atsakingai, atsargiai ir būti kantriais. Skubėti kelyje neverta – kiekvienas norime saugiai pasiekti savo kelionės tikslą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi