Eismas

2018.12.04 16:33

Girta kompanija Šiaulių rajone įlėkė į ežerą, o automobilyje buvusią moterį paliko mirti

15min.lt2018.12.04 16:33

Antradienio rytą Šiaulių rajone, netoli Kuršėnų esančiame Juozapavos kaime, pranešta apie nelaimė – nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir paniro į tvenkinį. Viduje rasta negyva moteris. Paaiškėjo, kad nelaimė įvyko dar pirmadienio vakarą.

Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 9 val. 44 min. gautas pranešimas, kad į tvenkinį įlūžo automobilis „Renault Laguna“. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą paties automobilio nesimatė, tačiau matėsi jo vėžės.

Į tvenkinį įlindę narai 2 metrų gylyje rado automobilį, 10 val. 22 min. viduje aptiktas 1980 m. gimusios moters kūnas. Po 4 minučių ji buvo ištraukta iš vandens. 

Šiaulių apskrities policija informavo išsiaiškinusi, kad automobilyje buvo 4 žmonės. 3 vyrai išsikapstė likimo valiai palikę 37-erių metų moterį. Pagal pirminius duomenis, kompanija pirmadienį girtavo Šiauliuose, išgertuves jie tęsė į antradienį.

Policija ėmėsi 36 metų automobilio vairuotojo paieškos. Atliekant tyrimą netruko paaiškėti ir kraupios įvykio detalės. Pasirodo, kompanija į tvenkinį įvažiavo dar pirmadienio vakarą, trys išsikapstę vyrai niekam nepranešę išėjo namo, palikę moterį mirčiai.

Apie nuskendusią motiną išgirdo dukra iš namo grįžusio peršlapusio tėvo ir antradienį apie tai papasakojo socialinei darbuotojai. Mokykla kreipėsi į policiją. Pareigūnai pradėjo moters paiešką.

Vienas iš vyro giminaičių papasakojo apie nelaimę. Vairuotojas ir žuvusi moteris – buvę sutuoktiniai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.