Naujienų srautas

Eismas2018.11.28 18:45

„Daimler“ pradės gaminti elektomobilius Kinijoje

ELTA 2018.11.28 18:45

Siekdama įgyvendinti griežtus Pekino taršos mažinimo reikalavimus, „Daimler“ kitąmet pradės šalyje gaminti elektrinius automobilius, nepaisant stiprios „Mercedes-Benz“ benzinu ir dyzelinu varomų automobilių paklausos, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Kinija įvedė aplinkos neteršiančių automobilių pardavimų reikalavimus, ir „Daimler“ nori juos įgyvendinti, tikino „Daimler“ Kinijos padalinio vadovas Hubertusas Troska.

„Esame užtikrinti, kad įgyvendinsime reikalavimus. Elektrinių automobilių gamybą šalyje pradėsime jau kitų metų pabaigoje“, – kalbėjo H. Troska. Pasak jo, kinai nuperka apie 600 aukštos klasės „Maybach“ modelių per mėnesį.

H. Troskos teigimu, „Mercedes-Benz“ automobilių pardavimai kitąmet augs, atsižvelgiant į kylančią aukštos klasės automobilių paklausą didžiausioje pasaulyje automobilių rinkoje. „Esame visiškai patenkinti verslo plėtra kitąmet“, – kalbėdamas apie augimo perspektyvas, tikino H. Troska.

Nors derybos dėl bendradarbiavimo su Kinijos automobilių gamintoju „Geely“ vis dar nesibaigia, H. Troska teigė, kad „Daimler“ džiaugiasi bendradarbiavimu su Kinijos partneriais BAIC ir BYD.

Taip pat H. Troska užsiminė, kad „Daimler“ gali bendradarbiauti su ne automobilių pramonės įmonėmis, tačiau nepateikė konkretesnių detalių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi