Naujienų srautas

Eismas2018.11.23 20:31

Karinės technikos kolona įspūdžio nepadarė: Vilniaus vairuotojai su kariškiais jautėsi lygūs

15min.lt 2018.11.23 20:31

Penktadienį sostinės vairuotojams teko dalytis erdve gatvėse su kariškiais. Pastarųjų technikos dydis, svoris ir drausmė kelyje paprastiems eismo dalyviams didesnio įspūdžio, regis, nepadarė. Praleisti koloną kai kurie vilniečiai teikėsi tik tuomet, kai kelią jiems blokuodavo Karo policijos mašina su švyturėliais. 

Penktadienį prieš vidurdienį karinė technika, kurią vilniečiai ir miesto svečiai pamatys parade, į sostinės centrą atkeliavo Ukmergės gatve. Kolona buvo lydima Karo policijos automobilių su įjungtais mėlynos ir raudonos spalvos švyturėliais.

Kariškiai laikėsi drausmės ir teisėtai nepaisė raudonų šviesoforo signalų – stengėsi judėti visi drauge ir be sustojimų.

Tačiau daugelis vilniečių šiuo ypatingu atveju nematė progos stabtelėti ir pasigrožėti karinėmis mašinomis.

Tie, kam degė žalia, važiavo taip, tarsi karinė kolona jiems ir netrukdo. O kad jie trukdo kolonai, vairuotojai neretai suprasdavo tik tuomet, kai per langą pamatydavo lydinčius Karo policijos ekipažus su įjungtais švyturėliais ir net sirenomis. 

Panašu, kad lydinčio transporto šiuo atveju buvo tiesiog per mažai, ilgoje kolonoje švyturėlių kai kam galėjo ir nesimatyti. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi