Eismas

2018.11.23 09:42

Masinė avarija Kaune: susidūrė troleibusas ir 5 lengvieji automobiliai – formuojasi spūstys

DELFI.lt2018.11.23 09:42

Policija informavo, kad penktadienio rytas Kaune nelaimingas vairuotojams. Pasirodo, kad nespėjama fiksuoti masinių avarijų.

Penktadienį, lapkričio 23 d., apie 8.30 val. Kaune, Taikos pr., troleibusas kliudė „Honda“ automobilį, kuris kliudė „Peugeot“. „Audi“ norėdamas aplenkti troleibusą, kliudė troleibusą, „VW Passat“ kliudė „Audi“, o „VW Passat“ automobilį kliudė „VW Tauran“ automobilis. Iš viso eismo įvykį susidūrė troleibusas ir 5 lengvieji automobiliai.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Pildomos eismo įvykio deklaracijos.

Šiose kelio atkarpose formuojasi spūstys, pareigūnai esant galimybei rekomenduoja rinktis kitą maršrutą.

Taip pat, lapkričio 23 d., apie 7.15 val., Kaune, Islandijos pl., susidūrė trys transporto priemonės: vyro (gim. 1951 m.) vairuojamas automobilis „Volvo“ ir moters (gim. 1987 m.) vairuojamas automobilis „Ford“ ir vyro (gim. 1981 m.) automobilis „Opel“.

Pirminiais duomenimis visi vairuotojai blaivūs. Į gydymo įstaigą apžiūrai pristatyti „Ford“ ir „Opel“ vairuotojai.

Taip pat dėl smulkios avarijos ant Kleboniškio tilto Vilniaus pusės link greitkelyje piko metu susiformavo milžiniškos spūstys.

Nedidelė avarija įkalino vairuotojus kilometriniuose kamščiuose

Vairuotojai socialiniame tinkle dalinosi informacija ir nuotraukomis, kad stovinčių automobilių eilė nusidriekė kelis kilometrus. Eismas vienu metu nejudėjo net neprivažiavus nusukimo į Giraitę. Vairuotojai liūdnai juokavo, kad bent niekas greičio neviršijo.

Automatiškai spūstys susiformavo Šilainių rajono gatvėse bei gretimuose rajonuose, taip pat „Via Baltica“ kelyje nuo A. Stulginskio universiteto „Megos“ link.

Kai kurie vairuotojai pranešė, kad kamščiuose greitkelyje sugaišo daugiau nei valandą. Apie 9 val. ryto spūstys dar nemažėjo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.