Eismas

2018.11.23 09:20

Vilnius sulaukė sniego: kelininkai naktį jau barstė kelius

LRT.lt2018.11.23 09:20

Vilniaus miesto gatves prižiūrinti bendrovė „Grinda“ praneša, kad prasidėjus snygiui, apie 3:30 val. į gatves išsiuntė druskų barstytuvus.  

Pirmiausia buvo pabarstytos pagrindinės miesto arterijos, kur vyksta intensyviausias transporto eismas – vakarinis ir pietinis aplinkkeliai, Ukmergės, Geležinio Vilko, T. Narbuto, S. Batoro, Ozo, Kareivių, Žirmūnų, Kalvarijų, Oslo, Galvės, Kirtimų, Lentvario, Olandų, Pavilnio, Savanorių, Laisvės ir Pilaitės pr., Juodasis kelias, Nemenčinės ir Minsko pl. Vėliau buvo barstomos ir kitos Vilniaus gatvės, pirmiausia užtikrinant eismo saugumą gatvėse, kuriomis driekiasi viešojo transporto maršrutai.

„Vilniaus tiltai ir viadukai kasnakt barstomi jau kelias pastarąsias savaites, tad pirmosios snaigės tikrai neišgąsdino: technika ir druskų atsargos paruoštos, darbuotojai stebi realią situaciją gatvėse ir yra pasiruošę reaguoti į besikeičiančias eismo sąlygas,“ – teigia bendrovės „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

Apie 5:30 val. pagrindinių miesto gatvių dangos buvo šlapios, eismo sąlygos patenkinamos. Vis dėlto vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į eismo sąlygas ties tiltais ir viadukais, taip pat miškingose miesto vietovėse – Verkių, Žaliųjų ežerų g., Eišiškių pl. Gatvių paviršius ten gali būti padengtas šlapio sniego provėžomis.

„Prašome vairuotojus atkreipti dėmesį į kelio dangos būklę, laikytis saugaus greičio, nedaryti staigių manevrų. Apie sudėtingesnes vairavimo sąlygas prašome informuoti visą parą veikiančiu telefonu 1355“, – rašoma pranešime.