Eismas

2018.11.19 20:41

E. Muskas: „Tesla“ galėtų bendradarbiauti su „Mercedes-Benz“

ELTA 2018.11.19 20:41

„Tesla Inc“ galėtų bendradarbiauti su „Daimler AG“ valdomu „Mercedes-Benz“ gaminant elektrinę „Mercedes-Benz Sprinter“ furgono versiją, „Tesla Inc“ generalinį direktorių Eloną Muską cituoja naujienų agentūra „Reuters“.

„Galbūt mums būtų įdomu bendradarbiauti su „Daimler“ ir „Mercedes“ kuriant elektrinį „Sprinter“. Tai yra puikus furgonas. Pabandysime sužinoti daugiau“, – tviteryje rašė E. Muskas. „Tesla Inc“ atstovai neatsakė į prašymą pakomentuoti E. Musko pranešimą.

Naujos kartos „Sprinter“ furgonai buvo paleisti į prekybą šių metų vasarį. „Mercedes-Benz“ planuoja pirkėjams pasiūlyti elektra varomą furgono versiją kitais metais.

„Daimler“ atstovas atsisakė atsakyti, ar įmonė sutiktų bendradarbiauti su „Tesla“, tačiau, jo teigimu, įmonė yra patenkinta E. Musko domėjimusi „Sprinter“ furgonu.

„Daimler AG“ generalinis direktorius Dieteris Zetsche spalį Lenkijos dienraščiui „Rzeczpospolita“ tikino neatmetantis galimybės ateityje bendradarbiauti su „Tesla“. Šiuo metu Vokietijos automobilių gamintojas neturi „Tesla“ akcijų.