Eismas

2018.11.17 17:48

Kaune vaikus sužalojusį agresyvų girtą „Volvo“ vairuotoją teko surakinti ir paklupdyti

DELFI.lt2018.11.17 17:48

Šeštadienį Kauno pakraštyje, Vaišvydavoje, Didžiojoje g., kaktomuša susidūrė visureigis „Volvo XC90“ ir „Toyota Corolla“. Avarijos kaltininkas girtas. Į ligoninę išvežti trys vaikai ir vienas suaugęs.

Policijai apie šį eismo įvykį pranešta 15.57 val. Avarija įvyko, kai „Volvo“ išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su „Toyota“. Pastarajame automobilyje buvo trys mažamečiai vaikai.

Avarijos kaltininkas buvo akivaizdžiai neblaivus, be to, agresyvus - jis užsipuolė „Toyota“ vairuotoją. Atvykus policininkams nenusiramino, toliau elgėsi agresyviai, nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, todėl buvo surakintas antrankiais ir paklupdytas. Jaunam vyrui (gim. 1992 m.) nustatytas vidutinis girtumas – 1,64 prom.

„Toyota“ vairuotojas buvo blaivus. Su juo važiavo trys mažamečiai vaikai. Susidūrimas buvo toks, kad iš „Toyota“ priekio nieko neliko, net sudužo galinis stiklas.

Vairuotojas liko sveikas, bet visi trys mažyliai greitosios pagalbos automobiliais išvežti į ligoninę. Pasak pareigūnų, vienas iš vaikų akivaizdžiai sužalotas (pavojaus gyvybei nėra), kiti du išvežti apžiūrai.

Į ligoninę išvežtas ir girtas „Volvo“ vairuotojas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.