Naujienų srautas

Eismas2018.11.16 17:02

Už didvyrišką poelgį amerikietis gaus naują automobilį

lrytas.lt 2018.11.16 17:02

Šiaurės Kalifornijoje iš gaisro žmones gelbėjęs slaugytojas neteko savo automobilio – ugnis jį visiškai suniokojo. Į pagalbą suskubo „Toyota“ atstovai, kurie už neeilinį žygdarbį vyrui pasiūlė naują mašiną. 

Grįžo, kad padėtų kitiems

Allynas Pierce'as dienraščiui „The New York Times“ pasakojo, kad jau buvo nusprendęs palikti Paradisą, kuriame miško gaisrai paglemžė 48 žmonių gyvybes ir sunaikino 7700 namų.

Bet jau važiuodamas iš ten jis persigalvojo – nusprendė apsisukti ir grįžti padėti savo bendruomenės nariams.  

Skelbiama, kad slaugytojas su kolegomis nuvyko į ligoninę, įsilaužė į vidų ir apsirūpinę medikamentais bei svarbiausiais įrankiais ėmėsi darbo.  

„Šis pikapas šiandien man išgelbėjo gyvybę, – savo „Instagram“ paskyroje rašė A. Pierce'as – Aplink mane griuvo ir degė miestas, tačiau automobilis saugiai nugabeno ten, kur aš galėjau padėti kitiems“. 

Gaus naują automobilį

Vyras parodė pikapo nuotraukas socialiniuose tinkluose, o kai kiti žmonės pradėjo minėti „Toyota“, gamintojo atstovai greitai atkreipė dėmesį. 

Praėjus keletui dienų jie parašė oficialų komentarą: „Sveiki, Allynai. Mes sužavėti tuo, kaip jūs rizikavote savo gyvybe ir kad „Toyota Tundra“ saugiai nugabeno žmonės ten, kur saugu.

Nesijaudinkite dėl pikapo, mums bus garbė suteikti jums naują!“ 

Plačiai pasklidus A. Pierce'o istorijai buvo netgi pradėta kampanija „Gofundme“ suteikti paramą slaugytojo šeimai.

Vyras pripažino, kad tenka pamiršti išdidumą ir prašyti pagalbos, nes sudegė jo namai ir ligoninė, kurioje dirbo, todėl jis nėra tikras dėl savo ateities.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi