Naujienų srautas

Eismas2018.11.09 19:44

A. Juknevičius tarp traukinių griausmingai pristatė Dakaro ralio planus

Jau nebėra abejonių, kad šių metų Dakaro ralį, vairuodami automobilius, šturmuos trys lietuvių ekipažai. Vienas iš jų – Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio tandemas, kurie penktadienį savo komandos pristatymą surengė Vilniaus lokomotyvų remonto depe, kur pristatė ir savo startinį numerį.

Šių metų Dakaro ralį A. Juknevičius ir D. Vaičiulis šturmuos su puikiai pažįstamu ir gerą vardą užsitarnavusiu „Hilux Overdrive“ automobiliu. Palyginus su praėjusių metų technika, šiemet naudojamas automobilis labiausiai skiriasi vizualiai, o pagrindinis skirtumas techniniu atžvilgiu, nepriklausoma galine važiuokle.

„Palyginus su praėjusiais metais naudotu automobiliu, naujasis labiausiai skiriasi vizualiai. Techniškai, tai beveik identiški automobiliai“ , – sakė A. Juknevičius.

Pristatymo metu jis prisipažino, kad gavo ne pačios geriausios būklės automobilį, nors prieš patekdamas į komandos rankas jis buvo įveikęs tik 1 500 kilometrų. 

Tačiau puikiai tokią techniką pažįstanti komanda visas problemas išsprendė ir viliasi, kad problemos, kurias jis rado gavęs automobilį, buvo dėl buvusio savininko neprofesionalumo, o ne dėl to, kad tai silpni mazgai, kurie gali neduoti ramybės ralio metu.

Gavo aukštą startinį numerį

Vienas svarbiausių pristatymo akcentų buvo ekipažo startinio numerio pristatymas. Ilgai slėpę, A. Juknevičius ir D. Jurgelėnas parodė, kad šiemet jie lenktynes pradės su 315-uoju startiniu numeriu.

Kadangi praėjusiais metais A. Jukenvičius ir D. Vaičiulis užfiksavo 12-tą rezultatą bendroje įskaitoje, tai turėjo įtakos ir startiniam šių metų numeriui. Tokioje aukštoje pozicijoje ir tokio gero startinio numerio neturėjo ne tik nei vienas lietuvių, bet ir Baltijos šalių ekipažas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Šių metų Dakare be A. Juknevičiaus ir D. Vaičiulio ekipažų, taip pat dalyvaus Benediktas Vanagas su Sebastianu Rozwadowskiu ir Vaidoto Žalvos bei Sauliaus Jurgelėno komanda. Tarp visų lietuvių ekipažų ir vairuotojų, A. Juknevičius išsiskiria tuo, kad tokiuose raliuose jis sukaupęs didžiausią patirtį – šių metų ralis jam bus jau dešimtasis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi