Naujienų srautas

Eismas2018.11.06 20:05

Paryžiuje dėl neįgaliojo vairuotojas išlaipino visą autobusą

Trucker.lt 2018.11.06 20:05

Prieš kelias dienas vienas Paryžiaus autobuso vairuotojas išlaipino visus keleivius po to, kai jie atsisakė pasitraukti ir priimti neįgaliojo vežimėlyje sėdintį žmogų. Socialiniuose tinkluose vairuotojas jau vadinamas didvyriu.

Situacija banali – išsėtine skleroze sergantis ir todėl vežimėlyje sėdintis Fransua le Beras viename iš Paryžiaus priemiesčių pamėgino patekti į autobusą, tačiau jo keleiviai nusprendė nesitraukti ir neįgaliojo nepriimti.

Vairuotojas, kurio vardas neskelbiamas, matydamas, kas vyksta, paprašė visų keleivių išlipti. Taip jis sudarė galimybę į autobusą patekti Fransua, o tada… uždarė duris ir nuvažiavo su vieninteliu keleiviu

F. le Bero įrašą, kuriame jis aprašė visą situaciją, išplatino visuomeninė, neįgaliųjų teises ginanti organizacija „Accessible Pour Tous“ (Prieinama visiems).

Nuo tada vyro įrašu pasidalino daugiau kaip 5 000 „Facebook“ ir „Twittwer“ vartotojų, jis sulaukė 12 000 „patinka“. Daugelis tinklų vartotojų gyrė vairuotoją ir koneveikė keleivius. „Vairuotojui bravo, keleiviams – gėda“ – rašė vienas iš „Twitter“ naudotojų. 

Tiesa, netrukus jis sulaukė kandžios kito vartotojo replikos – „O pats būtum pasitraukęs?“

Paryžiaus viešajame transporte numatytos 1 – 2 specialios vietos judėjimo negalią turintiems asmenims ir kiti keleiviai, esant reikalui, jas privalo užleisti. Privalo, tačiau akivaizdu, kad taip būna ne visada.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi