Eismas

2018.11.01 12:11

Vėlinių metu – eismo ribojimai šalia kapinių

ELTA 2018.11.01 12:11

Lapkričio 1–4 dienomis Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose šalia autobusų stotelių, apsisukimo žiedų, kapinių įėjimo vartų draudžiamas automobilių stovėjimas.

Lapkričio 1-ąją keičiasi eismo organizavimas prie Rokantiškių, Karveliškių, Saltoniškių, Kairėnų kapinių – transporto eismas bus nukreipiamas apylankų maršrutais. Lapkričio 1 d. pakeitimai galioja nuo 7 iki 22 val., primena Vilniaus miesto savivaldybė.

Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės lapkričio 1 d. bus nukreiptas per Naujosios Vilnios rajoną, A. Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis. Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose, kur jie nekliudo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

Ąžuolyno gatvėje, ties Saltoniškių kapinėmis, draudžiamas transporto eismas. Keliaujantys iš Laisvės prospekto galės privažiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės – iki automobilių stovėjimo aikštelių Ąžuolyno gatvėje.

Automobilių eismas nuo Nemenčinės plento pusės iš Kairėnų gatvės bus nukreiptas apvažiavimu Šilėnų gatve, o nuo Plytinės gatvės kapinių link bus nustatytas vienpusis eismas.

Eismo organizavimas lapkričio 1-ąją keičiasi ir Karveliškių kapinių prieigose. Vykstantys savo transportu į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną galės privažiuoti prie kapinių ne pagrindiniu, bet aplinkiniu keliu, esančiu už 1 km nuo pagrindinio įvažiavimo, važiuojant Sudervės link. Į Karveliškių kapines rekomenduojama įvažiuoti iš Sudervės seniūnijos pusės. Šias kapines galima pasiekti ir palikus savo automobilį Žvėryno žiede esančioje „Statyk ir važiuok“ aikštelėje bei įsėdus į 63-iojo maršruto autobusą.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtį ir trukdytų transporto eismui, ypatingai viešajam transportui.