Eismas

2018.10.28 23:57

„Tesla“ atpigino „Model 3 Performance“, bet džiaugiasi ne visi

15min.lt2018.10.28 23:57

„Teslos“ gerbėjai galės įsigyti pagerintą „Model 3“ už mažesnę kainą, skelbia CNN. Dabar perkantiems „Model 3 Performance“ už 64 tūkst. dolerių nebereikės papildomai skirti 5 tūkst. dolerių labiau žvilgantiems ratams ir sparnui ant bagažinės.

Dabar tai bus įskaičiuota į bazinę automobilio kainą. Į „performance“ paketą įėjo 20 colių ratai su sportinėmis padangomis, geresni stabdžiai, didesnis maksimalus greitis.

Penktadienį CNN automobilių ekspertas Peteris Valdesas-Dapena aprašė du „Model 3 Performance“ automobilius – tą, kuris yra jau su pagerinimais už 5 tūkst. dolerių, ir tą, kuris yra be jų.

„Be geresnių ratų ir padangų „Model 3 Performance“ yra labai keistas automobilis, ir iš tiesų šiek tiek baisoka juo važiuoti vingiuotu kalnų keliu“, – rašė jis.

Tačiau vairuotojai, kurie papildomai jau sumokėjo 5 tūkst. dolerių, nebuvo patenkinti.

„Tai yra š...nas dalykas – krūvai žmonių, kurie laukė savo automobilio ištisus metus, dabar jis vos po mėnesio prie vairo ėmė ir nuvertėjo 5 tūkst. dolerių“, – „Twitter“ rašė technologijų tinklaraščio „Eletrek“ vyriausiasis redaktorius Fredas Lambertas.

Elonas Muskas į kritiką atsakė taip pat „Twitter“ žinute, kad ankstesniems automobilio pirkėjams buvo suteikta nemokama prieiga prie „Tesla“ pakrovimo pastovių, o nauji pirkėjai jo negauna. Jis pasiūlė norintiems grąžinti 5 tūkst. dolerių, mainais išjungiant nemokamą pakrovimo paslaugą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.