Eismas

2018.10.18 16:11

„Uber“ jau leidžia palikti arbatpinigių ir vairuotojams vilniečiams

15min.lt2018.10.18 16:11

JAV arbatpinigių keleiviai savo „Uber“ vartotojams gali palikti nuo praėjusių metų. Spalio viduryje ši galimybė atsirado ir tiems, kurie programėle naudojasi Vilniuje. Arbatpinigius galima skirti ne iš karto po kelionės – tam keleiviai turės mėnesį.

Arbatpinigių funkcija yra pasiekiama visiems vartotojams Lietuvoje nuo spalio 16 dienos. Arbatpinigių vairuotojui jie galės palikti tik tuo atveju, jeigu jį įvertins aukščiausiu įvertinimu – penkiomis žvaigždutėmis.

„Arbatpinigius palikti neprivaloma, tai yra kiekvieno keleivio asmeninis reikalas. Galite pasirinkti jau iš anksto nurodytą sumą, arba įrašyti savo pageidaujamą“, – aiškina „Uber“.

Vairuotojas nematys, kas paliko arbatpinigius – pinigai jam pervedami anonimiškai.

Arbatpinigių nebūtina palikti iš karto – kai kelionė bus baigta, keleivis turės dar 30 dienų, per kurį galės palikti arbatpinigių savo vairuotojui. Arbatpinigiams paslaugos mokestis nebus taikomas.

„Uber“ pirmiausia arbatpinigių funkciją pristatė JAV praėjusių metų liepą. Tuomet tai vertinta kaip viešųjų ryšių žingsnis, mat kompaniją krėtė skandalas – įmonė ieškojo naujo direktoriaus, daugiau nei 20 žmonių buvo atleista dėl netinkamo elgesio darbe.

Iki šiol vairuotojai Vilniuje iš savo keleivių sulaukdavo tik virtualių medalių. Pernai 15min kalbintas Ennas Metsaras, „Uber“ vadovas Baltijos šalyse, dar sakė nežinantis, kada vilniečiai sulauks arbatpinigių.

„Kaip padėką ištikimiausiems partneriams-vairuotojams, neseniai pristatėme virtualius medalius, kuriuos keleiviai gali pamatyti viešame atvykstančio partnerio-vairuotojo profilyje“, – aiškino jis.

Taip pat E. Metsaras yra pabrėžęs, kad vilniečių vairuotojų reitingai yra itin geri.

„Vilnius iš kitų miestų išsiskiria ypač gerais partnerių-vairuotojų reitingais. Vidutinis partnerio-vairuotojo reitingas sostinėje yra vienas aukščiausių Europoje“, – pažymėjo E. Metsaras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.