Eismas

2018.10.06 15:16

Sezono uždarymo šventėje motociklininkai užtvindė „Litexpo“ stovėjimo aikštelę

LRT.lt2018.10.06 15:16

Į sezono uždarymo šventę šeštadienį prie „Litexpo“ parodų ir konferencijų centro susirinko keli šimtai Vilniaus baikerių. Čia motociklininkų laukė įvairios pramogos ir motoakrobatikos čempiono Arūno Gibiežos pasirodymas.

Vilniaus motociklininkai susibūrė ir pilnai užpildė prie parodų ir konferencijų centro „Litexpo“ esančią stovėjimo aikštelę, į vieną vietą susirinko keli šimtai motociklininkų, kurie į sezono uždarymo šventę atvairavo pačius įvairiausius motociklus.

Gausybės išpuoselėtų, individualiai modifikuotų, klasikinių ir pačių moderniausių motociklų susirinkimo vieta tapo puikia galimybe visiems norintiems pamatyti patį įvairiausią šių transporto priemonių spektrą.

Didelėje aikštelėje vietos buvo visiems – motoroleriams, keturračiams, triračiams, sportiniams, ilgų nuotolių, standartiniams ir modifikuotiems motociklams. 

Sezono uždarymo šventėje dalyviai mėgavosi puikiu oru ir galimybe su kolegomis aptarti šį sezoną, pasidalinti mintimis ką bus galima nuveikti žiemos metu ir net pradėti planuoti kitų metų sezoną.

Uždarymo šventėje pasirodymą atliko ir motoakrobatikos čempionas A. Gibieža (Aras). 

Paskutinė sezono uždarymo šventės nata – didelė kolona motociklininkų. Tokiu būdu važiuodami Vilniaus miesto gatvėmis, motociklininkai praneš miestiečiams, kad nuo šiol gatvėse šių transporto priemonių bus pastebimai mažiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt