Eismas

2018.10.04 15:22

„Taxify“ įveda fiksuotą kelionės kainą, tikisi daugiau keleivių

Jurgita Lapienytė, 15min.lt2018.10.04 15:22

„Tafixy“ nuo spalio įveda fiksuotą kelionės kainą – keleiviai, pasirinkę išvykimo tašką ir galutinį tikslą, iškart matys, kiek teks sumokėti už kelionę. Tokiu žingsniu „Taxify“ tikisi pritraukti daugiau klientų.

Nuo spalio 3 dienos visi Baltijos valstybių „Taxify“ klientai, pasirinkę galutinį kelionės tikslą, mato jos kainą. Anksčiau būdavo nurodoma tik apytikslė suma, tarkime, klientas informuojamas, kad jam teks sumokėti 5–7 eurus.

„Anksčiau rodydavo kainą nuo–iki. Jau mėnesį mes testavome funkciją – 25 proc. vartotojų gaudavo tikslią kainą. Nuo trečiadienio pradėjome fiksuotą kainą taikyti visiems vartotojams“, – 15min aiškino „Taxify“ Lietuvoje vadovas Andrius Pacevičius.

Minimali kelionės kaina išlieka tokia pati, kaip iki šiol – 2 eurai. „Ir nemanau, kad keisis“, – pridūrė A. Pacevičius. Latvijoje, tarkime, minimali kaina yra didesnė – 3,5 euro.

Gali pasitaikyti, kad „Taxify“ teks sumokėti kitokią sumą, nei bus nurodyta prieš atvažiuojant automobiliui.

„Nebent pakeistumėte kelionės tikslą. Arba jeigu pakeliui sustosime ir stovėsime 20 min. Tai galima kainos paklaida 20–30 proc., tada bus perskaičiuojama pagal realią situaciją“, – aiškino įmonės vadovas.

Tokiu žingsniu „Taxify“ siekia pritraukti daugiau klientų – tikimasi, kad tiksli ir iš anksto žinoma kelionės kaina padės žmonėms greičiau apsispręsti.

„Matome pagal kitų valstybių duomenis, kad žmogus, kai mato tikslią kainą, o ne nuo–iki, jis dažniau išsikviečia automobilį“, – aiškino A. Pacevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.