Naujienų srautas

Eismas2018.10.02 18:03

Vokietijoje nutarta, kaip ateityje spręsti dyzelinių automobilių problemą

Vokietijos „didžiosios koalicijos“ lyderiai sutarė dėl priemonių, kuriomis būtų siekiama išvengti draudimų į šalies miestus įvažiuoti dyzelinu varomiems automobiliams.

Naujai priimtos „švaraus oro ir saugaus mobilumo“ koncepcijos detales Vokietijos politikai žada paskelbti artimiausiomis dienomis. Kaip skelbiama, sutarta dėl dviejų esminių priemonių, siekiant išspręsti kovos su dyzelinių automobilių tarša problemą: bus siūlomi gatvėse jau esančių automobilių techniniai patobulinimai, kad jie išmestų mažiau dujų, taip pat yra siūlymas skirti premijas grynaisiais dyzelinių automobilių savininkams, juos keičiantiems į naujus.

Šiemet Federalinis administracinis teismas Leipcige leido Vokietijos miestų valdžios institucijoms drausti dyzelinių automobilių eismą, siekiant sumažinti azoto oksidų koncentraciją.

Dyzelinių automobilių eismas pirmiausia uždraustas Hamburge – gegužės mėnesį dvi miesto dalys uždarytos būtent šio tipo automobiliams. Vėliau panašius sprendimus priėmė Achenas ir Frankfurtas prie Maino.

Plačiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi