Naujienų srautas

Eismas2018.09.28 17:19

Pareigūnai rinkosi į „Nemuno žiedo“ trasą: išbandė motociklų vairavimo įgūdžius

LRT.lt 2018.09.28 17:19

„Motociklas – tokia transporto priemonė, kurios vairuotojas privalo ne tik gerai išmanyti Kelių eismo taisykles, bet ir turėti puikius praktinius vairavimo įgūdžius tam, jog saugiai ir efektyviai valdytų motociklą“, – teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai, susirinkę į motociklų vairuotojams skirtą praktinę pamoką „Nemuno žiedo“ trasoje.

Pareigūnai ne tik siekia, kad keliuose nebūtų skaudžių eismo įvykių, užtikrina eismo saugumą, bet ir patys nuolat lavina praktinius vairavimo įgūdžius.

Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su vairavimo mokykla UAB „ARV-Auto“, „NAVAS Racing Club“ ir „Nacionalinis žiedas“ rugsėjo 27-ąją organizavo priemonę, skirtą motociklus vairuojantiems asmenims.

Mokymai buvo skirti ne tik pareigūnams, bet ir visiems gyventojams, norintiems pagerinti motociklo valdymo įgūdžius. 

Prevencinėje priemonėje dalyvavo ne tik Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, bet ir Lietuvos kelių policijos tarnybos, taip pat Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos bei Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų Kelių policijos pareigūnai.

Ketvirtadienį „Nemuno žiede“ susirinkusiems dviračių transporto priemonių vairuotojams teorines žinias apie motociklo valdymą dėstė Linas Navickas „Navas Racing Club“ vadovas, o praktinius mokymus vedė Vidas Stankevičius – Lietuvos plento žiedo čempiono titulą turintis sportininkas. 

„Kelyje visi esame lygūs ir tiek automobilių vairuotojai, tiek pėstieji, tiek motociklininkai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių.

Nė vienas nenorime patekti į jokį eismo įvykį, tad turimų įgūdžių tobulinimas yra būtinas kiekvienam atsakingam bei sąmoningam bet kokios transporto priemonės valdytojui“, – primena Kauno apskrities policijos pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi