Eismas

2018.09.26 19:34

Vilniaus gatvės užsikimšo: eismą paralyžiavo gausybė avarijų

DELFI.lt2018.09.26 19:34

Trečiadienio vakaras tapo išbandymu sostinės vairuotojams. Subjuręs oras ir lietus nepadėjo tiems, kas norėjo greičiau grįžti į namus. Visas centrines sostinės gatves sustingdė kilometrinės spūstys.

Kaip DELFI pranešė pagrindinėse Vilniaus arterijose įstrigę vairuotojai, didžiausia problema tapo gausybė avarijų. Pastarosios, informavo policijos pareigūnai, daugiausiai techninės, visgi prasilenkti transportui sudėtinga ne vienoje vietoje.

Vilniui dūstant nuo vakarinio piko spūsčių, Geležinio Vilko g., netoli Vingio parko, susidūrė trys automobiliai.

Avarijos metu žmonės nenukentėjo, tačiau eismas Geležinio Vilko g., važiuojant nuo centro į Vingio parko pusę, beveik visiškai paralyžiuotas: automobiliai arba stovi, arba vos vos juda. Susidarė milžiniška spūstis.

Apie avariją pranešama ir greta Petro ir Povilo bažnyčios. Dar viena užfiksuota ir Geležinio Vilko gatvėje, netrūksta smulkesnių įvykių, apie kuriuos bus informuotos tik draudimo bendrovės, kurioms prireiks atlyginti žalą nukentėjusiems.

„Viskas stovi“, „Nejudame jau 20 minučių“, „Niekas nevažiuoja“ – tokiomis pastabomis keldami nuotraukas į „Facebook“ dalinasi į namus greičiau patekti norintys vairuotojai.

DELFI iliustr.

Remiantis eismo informacija, didžiulės spūstis susiformavo Geležinio Vilko gatvėje nuo pat Ozo g. viaduko iki Gerosios Vilties žiedo. Sustingo eismas Kareivių ir Ozo gatvėse, labai lėtai judama Kalvarijų gatvėje.           

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.