Eismas

2018.09.27 17:40

Atsinaujinusi „Ford“ komercinių automobilių gama: prioritetas patogumui ir našumui

LRT.lt 2018.09.27 17:40

Automobilių gamintojas „Ford“ jau kelerius metus pirmauja Europos lengvųjų komercinių automobilių rinkoje, tačiau neleidžia sau nusiraminti – plati modelių gama nuolat plėtojama ir tobulinama, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Patikimumas, patogumas vairuotojui ir pažangios technologijos, palengvinančios kasdienį darbą bei mažinančios stresą – pagrindinės bendros „Ford“ komercinių modelių charakteristikos, tačiau kiekvienas iš jų išsiskiria ir specifiniais bruožais, leidžiančiais vartotojams pasirinkti tiksliai jų verslui pritaikytą transporto priemonę. 

Neabejotina „Ford“ komercinių automobilių šeimos „galva“ – „Ford Transit“, o naujasis „Ford Transit Custom“ toliau stiprina savo pozicijas rinkoje kaip vienas populiariausių iki vienos tonos svorio galinčio gabenti klasės furgonų.

„Ford Transit Custom“ lydi sėkmė nuo pat jo pristatymo, o naujojoje versijoje dar labiau atsižvelgta į klientų norus – automobilis yra dar stilingesnis, našesnis ir technologiškai pažangesnis.

Gausi saugumo ir komforto įranga, adaptyvinė nuolatinio greičio palaikymo sistema, eismo juostos laikymosi sistema palengvina vairavimą.

LED dienos žibintai ir Bi-XENON žibintai užtikrina saugų vairavimą tamsiu paros metu ir suteikia automobiliui patrauklumo. Vairuotojo patogumui – 8 colių lietimui jautrus ekranas su galimybe prijungti telefoną su „AndroidAuto/Apple car play“ programėle.

Klientai jau spėjo pamėgti naująjį „Ford Tourneo Custom“ – tai talpus keleivinis automobilis, savo nauju interjeru ir įranga galintis pretenduoti į prabangos segmentą.

Gamintojas įrengė individualias galines sėdynes, sudarė galimybę montuoti sėdynes viena prieš kitą ir individualiai reguliuoti visų sėdynių nugarėles, taigi keleivių ir vairuotojo komfortas – užtikrintas. Yra galimybė rinktis odinį automobilio saloną.

„Ford“ siūlo ir „Tourneo Custom“ kabinos išdėstymą „Transit Custom Double Cab in Van“ su dviguba kabina 6 keleiviams ir atskiru krovinių skyriumi.  

Automobilyje montuojami galingi ir ekonomiški „Ford“ TDCi varikliai: silpniausias gamoje siūlomas variklis pasiekia 350 Nm sukimo momentą.

„Ford“ jau ne vienerius metus pirmauja Europos komercinių automobilių rinkoje. Šių metų pradžioje „Ford“ paskelbė, kad planuoja Europoje atnaujinti visą savo komercinių automobilių liniją. Tikimasi, kad šie žingsniai koncernui leis ne tik išsilaikyti, bet ir įsitvirtinti populiariausiojo pozicijoje.