Naujienų srautas

Eismas2018.09.25 15:30

Elektrėnų komisarą A. Grudinskį kelių policija nubaudė už greitį: „Džiugu, kad kolegos principingi“

Andžejus Grudinskis jį sustabdžiusiems kolegoms pretenzijų neturi. Atvirkščiai, giria juos už sąžiningą tarnybą.

Posakis apie tai, kad varnas varnui akies nekerta, bent jau Lietuvos policijoje neaktualus. Tuo įsitikino ilgametis Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžejus Grudinskis, tarnybiniu automobiliu viršijęs greitį ir sulaukęs už tai nuobaudos.

Registruota, kad komisaras Andžejus Grudinskis padarė pažeidimą: nustatytą greitį viršijo nuo 31 km/val. iki 40 km/val. Už tai vairuotojams numatoma piniginė nuobauda – nuo 120 iki 170 eurų.

Tačiau per pastaruosius metus nebaustiems pažeidėjams gali būti taikoma didelė nuolaida – jie savanoriškai gali sumokėti pusę minimalios baudos.

Komisariato viršininkas A.Grudinskis suskubo šia visiems siūloma lengvata pasinaudoti, savo piniginę palengvindamas tik 60 eurų.

„Taip, įkliuvau vairuodamas. Esu žmogus, padariau klaidą – nestebėjau spidometro ir viršijau greitį. Yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas, ir nieko čia nepadarysi, buvau neatidus“, – kalbėdamas su 15min, atsakomybės nesikratė A.Grudinskis.

Prie tarnybinio automobilio vairo sulaikytas pareigūnas važiavo darbo reikalais, tačiau pripažino, kad jokios neatidėliotinos užduoties ir būtinybės skubėti nebuvo.

Vienintelis dalykas, kuris interviu metu iš komisaro lūpų galėjo nuskambėti kaip pasiteisinimas, buvo apie tai, kad pažeidimas padarytas tiesiame, visiškai nepavojingame ir neavaringame kelio ruože.

„Bet kolegų aš nesmerkiu. Dirba principingai – šaunuoliai!“ – suskubo pridurti 15min pašnekovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi