Eismas

2018.09.10 15:44

Sostinėje po autobuso smūgio į stulpą sunkiai sužalota moteris

15min.lt2018.09.10 15:44

Pirmadienio popietę Vilniuje 10-ojo maršruto autobusas trenkėsi į stulpą, per incidentą sužalota moteris. Kaip įvyko avarija, kol kas neaišku, bet pavyko išgirsti autobuso vairuotojo versiją - jį neleistinai lenkė kitas automobilis, tad nelaimė įvyko vengiant susidūrimo.

Nelaimė įvyko Didlaukio ir Baltupio gatvių sankryžoje, policija apie avariją informuota 14 val. 12 min. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, kol kas apie įvykusią avariją duomenų neturima, pranešta tik, kad autobusui darant staigų posūkį parkrito ir susižalojo moteris. 

Tačiau iš socialiniuose tinkluose sklindančių nuotraukų akivaizdu, kad staigų posūkį daręs vairuotojas nuvažiavo nuo kelio, užlėkė ant šaligatvio ir nuvertė stulpą.

Įvykio vietoje dirbantis 15min fotografas Vidmantas Balkūnas pasakojo, kad praėjus maždaug valandai nuo avarijos bandoma likviduoti jos padarinius, atvyko techninė pagalba, taip pat ir elektros tinklų darbuotojai. 

Autobuso vairuotojas pasakojo, kad sukant iš Baltupio į Didlaukio gatvę jį lenkė kitas automobilis. Pastebėjęs jį vairuotojas bandė išvengti susidūrimo, metėsi į dešinę ir kelionę baigė stulpe.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt