Eismas

2018.08.26 17:00

Kinijos „Didi“ po žmogžudystės stabdo bendro naudojimosi automobiliais paslaugos teikimą

BNS2018.08.26 17:00

Kinijos pavėžėjimo paslaugas teikianti bendrovė „Didi Chuxing“ sekmadienį paskelbė po keleivės išžaginimo ir nužudymo stabdanti savo bendro naudojimosi automobiliais paslaugos teikimą. Tai jau antras toks nužudymas šiais metais.

Policija rytiniame Vendžou mieste sulaikė 27 metų vyrą, kuris dirbo vairuotoju. Vyras įtariamas išžaginęs ir nužudęs keleivę. Dėl to „Didi“ nusprendė nuo pirmadienio stabdyti „Didi Hitch“ dalijimosi ta pačia kryptimi važiuojančiu automobiliu paslaugos teikimą.

Bendrovė pranešė prisiimanti atsakomybę už nusikaltimą, nes nesureagavo į ankstesnį pranešimą dėl to paties vairuotojo, kuris kartą nuvežė keleivę į atokią vietą ir sekė ją automobiliu, kai ji išlipo.

„Šis incidentas atskleidžia daug mūsų klientų aptarnavimo proceso spragų, ypač negebėjimą operatyviai reaguoti į keleivio skundą, – sekmadienį išplatintame pranešime pareiškė „Didi“. – Tai yra per didelė kaina.“

„Didi“ taip pat paskelbė atleidusi „Didi Hitch“ vadovą ir klientų aptarnavimo viceprezidentą.

Gegužę „Didi Chuxing“ vairuotojas nužudė 21 metų amžiaus skrydžių palydovę. Po to incidento bendrovė sulaukė daug kritikos dėl nepakankamų saugumo priemonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.