Naujienų srautas

Eismas2018.08.24 09:25

LRT rinks mandagiausią Lietuvos vairuotoją

LRT.lt 2018.08.24 09:25

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais LRT RADIJAS ir LRT.lt naujienų portalas vykdė akciją „Mandagus“, kurios metu Lietuvos vairuotojai ne tik buvo raginami būti mandagūs kelyje, bet vyko ir specialus šiai akcijai skirtas konkursas, kurio finalas įvyks penktadienį. Finalą transliuos ir LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“.

Akcijos „Mandagus“ metu visi norintys galėjo dalyvauti specialiai šiai akcijai skirtame konkurse, kuriame reikėjo įveikti mandagaus vairuotojo testą. Buvo išrinkti penki geriausiai šį testą įveikę vairuotojai, kurie pakviesti į finalinį etapą, kuriame reikės įvykdyti praktines užduotis.

LRT jaunesnioji projektų vadovė Martina Račkauskaitė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ papasakojo apie šio projekto eigą.

„Mandagaus vairuotojo testą iš viso užpildė daugiau nei 700 žmonių ir mes tuo labai džiaugiamės, nes tai rodo didelį žmonių įsitraukimą. Rezultatai gana įdomūs, nes iš 700 žmonių net 70 į testo klausimus atsakė visiškai teisingai. Kiti padarė po dvi ar tris klaidas, todėl rezultatai iš tikrųjų džiuginantys“, – sakė M. Račkauskaitė.

Vairuotojus vertins penkių narių komisiją, kurią sudaro saugaus vairavimo mokytojas Darius Kanapinskas, LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ vedėjas Valdas Vilūnas, LRT.lt portalo rubrikos „Eismas“ redaktorius Vytenis Radžiūnas ir šios rubrikos žurnalistas Vytenis Kudarauskas bei LRT RADIJO laidų redaktorius Edvardas Kubilius.

Po praktinių užduočių atlikimo ir komisijos narių balsavimo bus išrinkti trys mandagiausi vairuotojai, kuriems atiteks LRT įsteigti prizai – vaizdo registratoriai. Kitiems finalininkams bus įteikti kiti LRT įsteigti prizai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi