Eismas

2018.08.14 15:54

Situacija kelyje Kaunas–Klaipėda: spūsčių mažėja, eismas jau leidžiamas

Vytenis Kudarauskas, LRT.lt, DELFI.lt2018.08.14 15:54

Kaune, A1 kelyje, važiuojant Klaipėdos link, įvyko kelios avarijos, jų metu buvo sužaloti žmonės. Kelyje iš pradžių susidarė milžiniškos spūstys, tačiau policija apie 15 val. pranešė, kad kelyje jų jau beveik nebeliko, eismas leidžiamas.

Kaip praneša LRT.lt portalo skaitytojas, patekęs į šią spūstį, Kauno kryptimi atvažiuojant nuo Vilniaus, kamštis buvo susidaręs nuo viaduko, kuriuo galima pasukti Ramučių arba Petrašiūnų kryptimis. Nuo šios vietos eismas judėjo itin lėtai. Kaip teigė LRT.lt skaitytojas, spūstyje jis praleido daugiau nei valandą. Dėl to teko atšaukti planuotus susitikimus Kaune ir važiuoti atgal į Vilnių.

Tačiau grįžti į Vilnių jis pasirinko per Jonavą ir Ukmergę, nes pasiekus tiltą, kuris kerta Savanorių prospektą, paaiškėjo, kad ir čia eismas link Kauno centro visiškai sustojęs.

Grįžimui į Vilnių pasirinkus kelią per Jonavą ir Ukmergę, srauto padidėjimo nebuvo. LRT.lt skaitytojas pranešė, kad Jonavą pasiekė be jokių trikdžių.

Skaitytojo teigimu, eismas buvo sutrikęs tik Kauno ir Klaipėdos kryptimis. 

Antradienį, apie 9.43 val., Kaune, kelyje A1, susidūrė dvi transporto priemonės: „Volkswagen Transporter“ ir vilkikas „DAF“. Įvykio metu buvo sužalotas „VW Transporter“ vairuotojas (gim. 1990 m.) jį medikai skubiai išgabeno į ligoninę.

Vilkiko vairuotojas (gim. 1971 m.) sužalojimų nepatyrė. Netoliese ant viaduko, Jonavos gatve važiuojant į A1 kelią, susidūrė net 4 vilkikai.

LRT skaitytojo nuotr.

Pranešimas apie susidūrimą buvo gautas 10.44 val.

Policija DELFI informavo, kad susidūrė vyriškio (gim. 1995 m.) vairuojamas vilkikas „Volvo“, vyriškio (gim. 1988 m.) vairuojamas vilkikas „Volvo“, vyriškio (gim. 1958 m.) vairuojamas vilkikas „MAN“ bei vyriškio (gim. 1961 m.) vairuojamas vilkikas „Iveco“.

Šio įvykio metu nukentėjo vilkiko „Volvo“ vairuotojas (gim. 1995 m.), jis skubiai buvo išgabentas į ligoninę. Dėl šių įvykių eismas A1 keliu link Klaipėdos yra visiškai paralyžiuotas. Driekiasi milžiniškos spūstys.

„Facebook“ nuotr.

Kamščiuose įstrigo ir apie tai savo „Facebook“ paskyroje paskelbė ir Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. „Pusvalandis darbe pirmą atostogų dieną baigėsi bausme... Atostogauti man, matyt, nelemta“, – rašė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.