Eismas

2018.08.11 22:54

Dėl stiprios liūties kai kuriose Vilniaus gatvėse draudžiamas eismas

LRT.lt, BNS2018.08.11 22:54

Šeštadienio pavakarę stipri liūtis aplankė Vilnių. Dėl smarkaus lietaus sukeltų patvinimų kai kuriose Vilniaus gatvėse ribojamas eismas. 

18.10 val. „Grinda" Avarinė tarnyba pranešė, kad dėl lietaus sukeltų patvinimų sostinėje uždarytas eismas Savanorių pr. po Tūkstantmečio žiedu bei T. Narbuto g.

„Avarinės tarnybos praneša, kad dėl lietaus sukeltų patvinimų, Vilniuje uždarytas eismas Savanorių prospekte po Tūkstantmečio žiedu nei Narbuto gatve,“ – BNS pranešė  Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“ atstovė Dovilė Lisauskaitė. 

Apsemtos ir kitos vietos, kurios Vilniuje patvinsta po kiekvienos stipresnės liūties.

Vairuotojai ragina vengti Geležinio Vilko gatvės atkarpos po vadinamuoju „Pedagoginio žiedu“, Žalgirio gatvėje – ties sankryža su Geležinio Vilko gatve, Verkių gatvėje – ties sankryža su Kareivių gatve, o taip pat Vakarinio aplinkkelio – ties senuoju Pilaitės keliu. 

Socialiniame tinkle „Facebook“ vilniečiai teigia, kad Verkių g. taip pat yra nepravažiuojama. 

DELFI.lt praneša, kad aplink apvažiuoti vertėtų ir Žalgirio gatvę ir jos sankirtą su Geležinio Vilko gatve. Čia lietaus vanduo nespėja subėgti į gatvės nuotekų sistemą, tad vairuotojai ieško aukštesnių vietų, kur jų automobilių neapsemtų staigiai į viršų kylantis vanduo.

Šioje vietoje susidariusi bala tokio gylio, kad pranešama ir apie vieną nuskendusį automobilį.

15min praneša, kad patvinusi ir Pylimo g. Lygiai tiek smarkiai patvinusi Trakų gatvė bei Savanorių prospektas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.