Eismas

2018.08.09 12:39

Savivaldybė: vilniečio susirūpinimas dėl Antakalnio gatvės rekonstrukcijos – nepagrįstas

Eglė Girdenytė, 15min.lt2018.08.09 12:39

Daugiau nei 20 metų netvarkyta Antakalnio gatvė pagaliau rekonstruota. Prieš dvejus metus buvo atnaujinta gatvės atkarpa nuo Nemenčinės plento iki Žolyno g. Šiemet bus sutvarkyta gatvė iki Šilo tilto bei prie jo esanti sankryža. 

15min skaitytojas Marius kreipėsi į redakciją sakydamas, jog minėtoji rekonstrukcija vykdoma ne taip, kaip žadėta. Susirūpinęs vilnietis pasakojo, jog mikrorajono gyventojams buvo pranešta, kad rekonstruojant gatvę, kartu bus pakeistos ir susidėvėjusios požeminės konstrukcijos: lietaus nuotekų kanalizacija, vandentiekis, požeminiai elektros laidai. 

Dabar, anot jo, gyventojus pasiekė informacija, kad šie darbai atliekami nebus, o gatvės rekonstrukcijos metu bus pakeista tik kelio danga. 15min skaitytojas piktinosi ir susiaurėjusiais šaligatviais bei jų viduryje stovinčiais gatvės apšvietimo stulpais. 

Vyras teigė, kad savivaldybė pamiršo miestiečius ir neatsižvelgė, jog neįgaliesiems ir mamoms su vežimėliais vaikščioti tokiais šaligatviais gali būti sudėtinga. Vilniaus miesto savivaldybės atstovai tokį skaitytojo pasipiktinimą laiko nepagrįstu. 

Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Neringa Kolkaitė priminė, kad savivaldybė visuomet skelbė, jog rekonstruojant Antakalnio g. bus pakeisti kelio bortai, sutvarkyti įvažiavimai į daugiabučių kiemus, pakeisti lietaus nuotekų šuliniai ir pakloti nauji šaligatviai. O visi šie darbai bus pabaigti iki rugsėjo mėnesio.