Eismas

2018.08.04 23:24

Vėluojančiame „Wizz Air“ lėktuve įstrigusi lietuvė: vėluosiu į kitą orlaivį, patirsiu nuostolių

15min.lt2018.08.04 23:24

Šeštadienio vakarą „Wizz Air“ dvi valandas vėluoja išskristi iš Vilniaus į Barseloną. Į 15min kreipėsi pasipiktinusi keleivė, pasakojusi, kad „visi buvo suvaryti į lėktuvą, ventiliacija neįjungta“, o ir informacijos, kodėl laiku neišvyksta esą niekas nepateikė. Pikčiausia, kad ji nespės į kitą orlaivį Barselonoje ir, norėdama pasiekti namus Tenerifėje, turės pakratyti kišenę.

Ir kiti žmonės, jos pasakojimu, prarado autobusų bilietus, nespės į jungiamuosius skrydžius. Keleiviai, pasak jos, prašė bent vandens, tačiau jiems buvo liepta nusipirkti jo patiems – esą nepriklauso.

„Prieš keliolika minučių į lėktuvą atėjo lyg ir pilotas, nuėjo į kabiną, tada įjungė ventiliaciją“, – pasakojo ji. Moteris teigė girdėjusi, kad skrydis vėlavo dėl to, kad esą reikėjo sulaukti piloto, skrendančio iš Kijevo. Ši keleivė liks įstrigusi Barselonoje, nors gyvena Tenerifėje. Ji persėdimui turėjo geras dvi valandas, tačiau dabar į kitą orlaivį jau nebespės. „Turėsiu nakvoti oro uoste, kitas bilietas kainuos 400 eurų“, – liūdnai konstatavo Jolanta.

Vėlų vakarą „Wizz Air“ atstovų komentaro gauti nepavyko.

Tarptautinio Vilniaus oro uosto tinklalapyje informacijos apie šį skrydį nėra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.