Naujienų srautas

Eismas2018.07.27 19:15

Britas nusprendė įamžinti įspūdingą greičio viršijimą – atlygiu virto kalėjimas

DELFI.lt 2018.07.27 19:15

26-erių britas Adamas Campionas oficialiai tapo rekordininku. Tiesa, jo rekordas pateko ne į Guinesso knygą, o į Didžiosios Britanijos policijos pareigūnų suvestines. Vyrui teko daugiausiai leistiną greitį viršijusio nusižengėlio etiketė. 

A. Campionas buvo suimtas po to, kai nufilmavo save skriejantį dviejų juostų greitkelyje motociklu. Vyrui pavyko įsibėgėti iki 304 km greičio ir viršyti iki šiol Didžiojoje Britanijoje galiojusį greičio viršijimo rekordą. 

Pastarasis priklausė 2007 m. „Porsche 911 Turbo“ vairavusiam greičio mėgėjui, įsibėgėjusiam iki 276 km/val., rašo thedrive.com. 

Policijos pareigūnams į rankas pateko brito nešiojamasis kompiuteris po to, kai jie ėmėsi tirti bylą, susijusia su motociklo vagyste. Radiniai nustebino net viską mačiusius. 

Be to, kad paaiškėjo, jog vyras viešo naudojimo kelyje motociklu perkopė 300 km/val. greitį, paaiškėjo, kad A. Campionas nuolat važinėjo prieš eismą, važiuodavo degant raudonam šviesoforo signalui, o šimtuose namudinių vaizdo įrašų jis nufilmavo daugybę nelegalių triukų kelyje. 

Už šiuos nusižengimus vyrui skirtas areštas. Tai – ne pirmas kartas, kai Didžiojoje Britanijoje greičio mėgėjai įkliūva po to, kai savo nusižengimą nufilmuoja ir pasidalina juo viešoje erdvėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi