Naujienų srautas

Eismas2018.07.20 18:36

Vilniuje – dar viena masinė avarija, vienas žmogus mirė

DELFI.lt 2018.07.20 18:36

Sostinėje, Kirtimų g., penktadienio pavakarę susidūrė šešios transporto priemonės. Kaip iš įvykio informavo DELFI fotografė, vienas į avariją patekęs žmogus mirė.

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad 16.59 val. skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Kirtimų g., važiuojant nuo Gariūnų Galvės gatvės link, susidūrė penki lengvieji automobiliai ir vienas sunkiasvoris.

Kaip DELFI informavo Priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistai, sunkiasvorė transporto priemonė prispaudė „Audi A5“ automobilį. Jame galimai yra du žmonės.

Anot sostinės policijos, pirminiais duomenimis, nukentėjo trys žmonės. Prispaustus žmones vaduoja ugniagesiai gelbėtojai, įvykio vietoje dirba medikai.

DELFI fotografė iš įvykio vietos pranešė, kad 18.15 val. vis dar buvo vaduojami žmonės iš suknežintų automobilių. Medikai konstatavo vieno avarijos dalyvių mirtį.

Feisbuke vilniečiai praneša, kad Kirtimų g. formuojasi eismo spūstis. „Kažkas vyksta Kirtimų g., dvi greitosios nulėkė ir ugniagesiai“, – pranešė internautas Silvestras. Kaip informavo ugniagesiai, į įvykio vietą iškviesta policija, kuri reguliuoja eismą.

Primename, kad apie 16 val. avarija įvyko ir Geležinio Vilko g., tunelyje po Seimu. Ten susidūrė keturios transporto priemonės. Sužeistų žmonių nebuvo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi