Eismas

2018.07.19 10:31

Vilniaus oro uoste – papildomos automobilių stovėjimo vietos pasitinkantiesiems keleivius

LRT.lt2018.07.19 10:31

Jau netrukus Vilniaus oro uoste keleivius pasitinkantys vairuotojai galės naudotis didesne trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštele. Tiesiai priešais atvykimo terminalą įsikūrusioje aikštelėje iki liepos pabaigos atsiras dešimt papildomų vietų.

„Šiuo metu įrenginėjame patogesnę ir erdvesnę centrinę trumpalaikio stovėjimo aikštelę, kurioje vairuotojai galės nemokamai pasitikti sugrįžusius artimuosius ar į šalį atvykusius svečius“, – pranešime žiniasklaidai sako Vilniaus oro uosto direktorius Justinas Stepšys.

Vilniaus oro uosto vadovas tikina, kad dėl aikštelės tvarkymo keliautojams neturėtų kilti jokių nepatogumų. Tačiau jis primena, kad siekiant išvengti skubėjimo ir nesklandumų, į oro uostą visada rekomenduojama atvykti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 2 valandoms.

„Kaip ir iki šiol, išvykstančius keleivius bus galima išleisti prie išvykimo terminalo, antrame aukšte, o pasitikti atvykstančiuosius galima net trijose trumpalaikio stovėjimo aikštelėse. Centrinėje aikštelėje 15-ai minučių nemokamai automobilius galima statyti kas tris valandas“, – primena J. Stepšys.

Birželio pabaigoje darbus stovėjimo aikštelėje pradėjęs rangovas „Kauno tiltai“ juos baigti ketina per mėnesį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.