Eismas

2018.06.22 13:04

Vilniaus viešojo transporto stotelėse įrengiami nauji paviljonai

LRT.lt2018.06.22 13:04

Vilniuje įrengiami nauji viešojo transporto keleivių laukimo paviljonai. Birželį 7 paviljonai pastatyti šiose viešojo transporto stotelėse: po vieną Kalnėnų, Elektros ir po du paviljonus abiem kryptimis Alėjos, Salininkų bei Rodūnios sodų stotelėse. Planuojama, kad iki rugsėjo mėnesio pabaigos bus įrengti dar 37 nauji keleivių laukimo paviljonai, rašoma pranešime spaudai.

Naujuose viešojo transporto laukimo paviljonuose įrengiama keleivių laukimo zona su suoliukais, taip pat keleiviams pateikiama informacija apie viešojo transporto maršrutus ir jų tvarkaraščius.

Per artimiausius trejus metus SĮ „Susisiekimo paslaugos“ planuoja įrengti 100 naujų keleivių laukimo paviljonų, iš kurių 44 bus pastatyti iki šių metų rudens. Šiemet planuojama suremontuoti ir 49 seniau įrengtus paviljonus.

Taip pat sostinėje vyksta viešojo transporto stotelių infrastruktūros atnaujinimas – pradėti stotelėse esančių suolų remonto darbai bei įrengiami nauji suolai. Per pirmąjį vasaros mėnesį pastatyta 17 naujų ir suremontuota 40 seniau įrengtų suolų. Iš viso planuojama pastatyti 37 naujus ir atnaujinti 81 stotelėse jau esantį suolą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.