Eismas

2018.06.15 18:15

Užkliuvo eismo stebėjimo kamerų vaizdas, dėl kurio kaltas įrangos gedimas

Dina Sergijenko, 15min.lt2018.06.15 18:15

Eismo valdymo sistema „Šviesoforai.lt“, leidžianti matyti tai, ką transliuoja eismą stebinčios kameros, vairuotojams neretai praverčia tuomet, kai prireikia pasitikrinti, kokia situacija reikiamoje gatvėje, ar laukia spūstis ir pan.

Visgi 15min parašę skaitytojai pasipiktino, kad jau kuris laikas ši sistema stringa, o dalis kamerų apskritai nebetransliuoja vaizdo. 

„Naudojuosi „Šviesoforai.lt“ svetaine gana dažnai, bet jau atsibodo, kad ten nesutvarkoma informacija pateikiama. Pusė kamerų rodo vaizdą iš dviejų sankryžų, pavyzdžiui, Geležinio Vilko gatves praktiškai nei viena kamera neveikia“, – taip skambėjo 15min skaitytojo skundas. 

Vilniaus savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Miesto eismo organizavimo departamento Eismo valdymo skyriaus vadovas, paaiškino, kad birželio 13 d. buvo užfiksuotas „Šviesoforai.lt“ centrinės įrangos gedimas. 

„Dėl jo vaizdo stebėjimo kamerų informacija buvo atvaizduojama su trikdžiais. Tuo metu tinkamai buvo atvaizduojama tik dalis kamerų“, – sakė R.Markovski. 

Anot specialisto, sutrikimas jau pašalintas ir tinkamas eismo stebėjimo kamerų veikimas atstatytas. 

„Pastaruoju metu tokio pobūdžio sutrikimų nebuvo, tačiau pavasarį buvo atnaujinamas eismo stebėjimo sistemos tinklalapis. Tuo metu vartotojai tai ppat galėjo susidurti su nepatogumais“, – neslėpė R.Markovski.